Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tudok tenni, ha túl...

Mit tudok tenni, ha túl hosszú 4D műszempillákat rakott fel nekem a kozmetikus?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha műszempillám, ma csináltattam először, ki szerettem volna próbálni, viszont a kozmetikus túl hosszú pillákat rakott fel. Megkérdezte, hogy mekkorát szeretnék, viszont mivel most csináltattam először ezért inkább rá biztam... hát kár volt. Túl hosszú lett, hozzáér a szemhéjamhoz, ezért eléggé zavaró, valamint túl mű hatása van, és szerintem nem is áll jól. Nagyon megbántam, mit tehetnék?:( (Visszamenni nem tudok, mert holnap elutazom)
2018. júl. 15. 00:07
 1/2 anonim válasza:
18%
Ha a 4. Dimenzióban hosszú, akkor az nem probléma, mert mi, közönséges emberek, 3 dimenziós térben élünk.
2018. júl. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kozmetikus nem tudja kitalálni hogy neked mi tetszene.

Legelösszőr én is a legvissza fogotabbat kértem hogy meg szokjam hogy milyen érzés.

Nagyon nem tudsz vele mit csinàlni.

Levagni nem ajánlom mert a pilla vastag része fog làtszani és csúnya lessz.

Vagy elviseled vagy felhívod hogy oldja le.

2018. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!