Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ha összejöttök egy...

Lányok ha összejöttök egy fiúval mennyi idő után mossátok e a sminketek elötte? Fiúk mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Én személy szerint csak a szemöldököm rajzolom meg műszempillám van,de ha leszedem őket azért nagy a kontraszt(mert alapból alig latszik,hogy van szempillám és szemöldököm)
2018. júl. 15. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annak ellenére, hogy sokszor erősen (extrémebben) sminkelek, simán kimegyek az utcára semmi sminkben, és a barátommal is találkozok úgy. Felvállalom a csupasz arcom, nem gondolom, hogy bármit is szégyellnem kéne (nem azért, mert egy világszépe vagyok). Nem is azért sminkelek, hogy szebb legyek, ha lemosom, akkor is én vagyok.

Amúgy ha már együtt alszotok, akkor már mindenképp mosd le, de nem kell ezen parázni.

2018. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak "koreai" tust (értsd: nem olyat mint az amcsi modellek, mert kicsit húzott szemem van és nem látszik, mert a szemhéjamra nagyon ráhajlik a bőr), néha rúzst (felesleg letöröl, így alig látszik) meg nagyon néha szempillaspirált használok. Viszont mostanában csak ritkán. Így szinte olyan, mintha nem is lenne semmi. Ugyanakkor ritkán sminkelem magam mostanában, úgyhogy már az első pillanattól fogva
2018. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én szinte smink nélkül megyek már az első randira is. számomra az átverés lenne a másikkal szemben, hogy full sminkben megyek. így legalább nem éri csalódás :DDD
2018. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párom látott már totál kikenve meg csupasz arccal is, mire elhívott az első randinkra. És ugyan ezt előre nem sejtettem, de aktív volt a randi (mármint folyamatos volt a program, mentünk ide-oda) így jól is tettem, hogy szinte semmi smink nem volt rajtam aznap. Egyébként is egy kora augusztusi nap volt, még úgy is, hogy nem vagyok izzadós, féltem, hogy elcsúnyulna a szép sminkem a nap végére :D Úgyhogy összességében egy kis szempillaspirált dobtam fel, és láss csodát, lassan 1 évesen leszünk. Juhuuuu :D
2018. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. vagyok, ami kimaradt: szemöldököm nekem sincs. Halvány, ritkás, ráadásul tök nem egyforma a kettő. :D
2018. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!