Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány fülbevalótok/piercingetek...

Hány fülbevalótok/piercingetek van a fületekben? Megbántátok? Van valami történetük?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszönöm!

2018. júl. 23. 09:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

jobb fül 3

bal fül 2

Nem bántam meg

semmi története nincs. Még a 80-as években (akkor még nem volt divat) 14 évesen Berlinben voltam, és ott láttam, megtetszett. Otthon magamnak szúrtam ki biztosítótűvel. Ma nem csinálnám meg.

2018. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De ezek szerint nem lett bajod attól, hogy otthon csináltad!:D

Köszi!

2018. júl. 23. 09:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bal fülembe 5 van, ebből kettő helix pc, a jobb fülembe szintén 5 van amiből 1 helix pc. Nem bántam meg, története igazából nincs, amugy az összeset lövettem. 17/L
2018. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Munkahelyen, esetleg iskolában nem okozott kellemetlenséget a piercingetek?
2018. júl. 23. 10:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb fülben három, balban egy.

Annyi a történet, hogy annyira szeretem az ékszereket, hogy keveselltem, hogy csak egy pár fülbevalót hordhatok egyszerre. A bal fülemet nem lyukasztottam tovább, mert a bal oldalon hosszú a hajam, a jobb oldalon rövid, már kb 15 éve.

Nem okoz semmiféle bajt, pedig elegáns irodában dolgozom. Mondjuk nem is akasztok bele traktorgumit, meg nem kötöm össze a fülem az orrommal, hanem szép ékszereket hordok benne.

2018. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem 3-3 fülbevalóm van a cimpáimban. Egyáltalán nem bántam meg, sőt, már tervezgetem, hogy milyen piercingeket szeretnék még a fülembe. Az biztos, hogy a következő az helix lesz a balba. Aztán utána még nem tudom, csak azt, hogy szeretnék még többet :D Különösebb történetük nincs, mivel megtetszettek és megcsináltattam. Suliban nem szóltak be miatt, a tanárokat egyáltalán nem érdekelte. Észre se vették :)
2018. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2-2,de szeretnék még helix fülpiercinget is.
2018. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyikben 7, (14 volt) a másikban 6 (10 volt). Nem, nem bántam meg, azt bánom, hogy nem mindegyik gyógyult úgy ahogy én akartam és így nem mindegyik maradt bent. Történetük úgy igazából nincs. Tetszett, tetszik, ezért csináltattam, majd később én magam csináltam a többit. (Teszem azt én értek is hozzá)

Majd lesz még több is.

Megbánni ékszert még nem bántam. Nem is értem, hogy lehet megbánni. Ha valakiben van elhatározás, akkor utána sem bánja, aki meg csak divatból csináltatja, hát így járt, ne bánkódjon, a divat az ilyen.

2018. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Jobb fülembe 4 fülbevaló

Bal fülembe 2 fülbevaló

Bal fülembe egy fültágító


Pár éve vannak meg és imádom őket

2018. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőben 4-4. Közülök egy van porcban. Nem bántam meg, igazából ezeknek a felét a napokban csináltattam.


Igazából történetük nincs, max. a porcban levőnek (helix), illetve a 2. cimpában levőnek. (mert ugye születésemkor lett 1-1 lyuk a fülemben, és ugye a 2. cimpában levő volt az első, amit önállóan döntöttem el.)


A helix igazából már kiskoromtól kezdve tetszett. Vagyis, ilyen 10 éves koromtól már sok helyen láttam. Sorozatokban, filmekben stb. És megtetszett. Viszont sosem gondoltam rá, hogy valaha is lesz, mivel a környezetemben akkor még sosem láttam, és azt hittem, hogy a helix (illetve a többi porcban levő) bonyolult. Vagyis, hogy óriási különbség van a sima fülbevaló és a porcban levő között, és nem olyan egyszerű csináltatni, mint pl. egy cimpában levő fülbevalót. :D De ugye ekkor még kicsi voltam, nem annyira láttam még ilyeneket, szóval ezért is voltam kis tudatlan. Aztán pár év múlva szerettem volna, és mivel a szüleim megengedték, ezért csináltattám. Nem bántam meg, imádom. :)


A cimpában levő 2. lyuk pedig szintén tetszés miatt volt, még a helix előtt. Nagyon sokat győzködtem a szüleimet, talán volt fél év is. Ami fura, hogy ez a fülbevaló után a szüleimet nem is nagyon kellett győzködni a porcért. :D Illetve azért sem, hogy most még 4 db fülbevalót lövessek. :D


Talán annyit bántam meg, hogy anno a cimpában levő 2. fülbevalót nagyon közel lőtte az elsőhöz. Akkor azt hittem, hogy azért, mert egyébként nem fért volna oda a későbbiekben egy 3. Viszont most, amikor lövettem még 4 db-ot, akkor a kozmetikus olyan szépen megcsinálta a másik fülembe őket, tök sok távolság van köztük.. (alapból nincs nagy fülem, szóval meg is lepődtem, hogy ilyen szépen, ilyen nagy távolságra megoldotta őket) De egyébként nem. Imádom a fülbevalókat. Fülbevalókon kívül nem is hordok más ékszert. :)


Neked kérdező? :)

2018. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!