Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök piercing! Férfiaknál...

Szemöldök piercing! Férfiaknál melyik oldalra kell tenni a szem piercing-et? Vagy teljesen mindegy? Úgy hallottam hogy egyik oldalon b. zis? (csak nem tudom melyiken és szeretnék csináltatni)

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, nincs erre szabály.

Amúgy én meleg vagyok és nekem nincs. Téged meg ha le akarnak b.zizni akkor mindegy hová teszed úgyis le fognak.

Nem kell velük foglalkozni.

2010. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen meleg-nem meleg kategóriák fülbevalóknál, pirszingeknél kb a 70-es évektől a '90es évek elejéig jelentettek valamit, most már senkit sem érdekel.
2010. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leszbikus nők szoktak szemöldökpiercinget hordani az identitásuk kifejezésére, szerintem inkább férfias viselet.


Oda ahol neked tetszik.

2010. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
most dönts már el hogy szem piercinget akarsz vagy szemöldök pc xd
2010. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!