Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy ne folyjon...

Mit tegyek, hogy ne folyjon le rólam a smink a melegben? Primer kilőve (nekem drága).

Figyelt kérdés

Van valami "házi praktika" vagy valami ami segít abban, hogy ne, vagy csak minimálisan folyjon le a smink (alapozó + púder) az arcomról? Sajnos smink nélkül ritkán hagyom el a lakást, mert nagyon csúnya az arcbőröm. Randira megyek, szeretnék szép lenni, és szeretnék egy egyszerű kis sminket feltenni, de nem bírnám, ha fél óra múlva a szemfesték a melleimen folyna tovább.


NEM KÉREK OLYAN KOMMENTET, HOGY NE SMINKELJEM MAGAM - NEKEM (SAJNOS) MUSZÁJ!


Van valami házi praktika? Bármi jöhet, még a legőrültebb dolgok is, nyitott vagyok.


26/L



2018. júl. 31. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Elég inkompetens vagyok a témában férfiként, de nekem volt egy barátnőm, aki fújt egy kis hajlakkot az arcára, ha valami kiöltözős helyre mentünk. :D
2018. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

folyjon - bocsánat.


Hajlakkot próbáltam attól "töredezik" a smink

2018. júl. 31. 22:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sminkfixáló. Kozmezikusok szokták használni, biztos van drogériában is.
2018. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van smink fixáló spray. Próbáltad már?

Elvileg tök jó.:D

2018. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha a smink fixáló is drága (és szerintem az a kérdezőnek ha a primer is az) akkor elvileg segít ha hideg vízzel lepermetezed az arcod. Vagy valahol azt láttam, hogy egy tál jeges/hideg vízbe kell beledugni az arcod 😅 egy próbát mindenképp megér szerintem. Én úgy két éve egy nyáron át alkalmaztam az előbbit, úgy emlékszem bevált

(Hajlakk amúgy rossz a bőrnek, max nagyon nagyon ritkán vészhelyzetben alkalmaznám)

2018. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, megkaptam a megfelelőt.


Egy IGAZI nő nem megy smink nélkül randizni, sőt, sehova. A női higiénia része. A férfiaknak könnyű. Leszarom a véleményeteket, sőt, jókat nevettem rajtuk a pasival, akivel randizni fogok - mert ő is tudja, hogy én SMINKKEL ÉRZEM JÓL MAGAM

2018. júl. 31. 23:45
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora hp vagy istenem. A folyjon-bocsánat az miért is van? Ezt nem töröltetted!
2018. aug. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
“Egy IGAZI nő nem megy smink nélkül randizni, sőt, sehova. A női higiénia része” Egy igazi nő akinek csúnya a bőre*****
2018. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Púderozd le vastagon egy pufi ecsettel. De TÉNYLEG NAGYON vastagon, hogy NE tudj izzadni. Nekem ez vált be, mert ez olcsó is, meg könnyen beszerezhető is. Sima, átlagos babapúder is megfelel erre a célra, de vehetsz akár arcpúdert is.
2018. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha a primer meg a sminkfixalo draga, kepzelem milyen gyonyoru, igazi no lehetsz a 300 forintos alapozoddal meg pudereddel, a narancssarga fejeddel. Gratulalok. Borgyogyaszhoz, kozmetikushoz menni rendbe tetetni a borod nem jutott meg eszedbe? Zsenikem. Aztan meg megijedt a pasi reggel, ha meglat. Az alapveto noi higienia resze nem a smink, hanem a megfelelo arcapolas, hogy ne legyel tiszta ragya.
2018. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!