Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy ne folyjon...

Mit tegyek, hogy ne folyjon le rólam a smink a melegben? Primer kilőve (nekem drága).

Figyelt kérdés

Van valami "házi praktika" vagy valami ami segít abban, hogy ne, vagy csak minimálisan folyjon le a smink (alapozó + púder) az arcomról? Sajnos smink nélkül ritkán hagyom el a lakást, mert nagyon csúnya az arcbőröm. Randira megyek, szeretnék szép lenni, és szeretnék egy egyszerű kis sminket feltenni, de nem bírnám, ha fél óra múlva a szemfesték a melleimen folyna tovább.


NEM KÉREK OLYAN KOMMENTET, HOGY NE SMINKELJEM MAGAM - NEKEM (SAJNOS) MUSZÁJ!


Van valami házi praktika? Bármi jöhet, még a legőrültebb dolgok is, nyitott vagyok.


26/L



2018. júl. 31. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz?Tudod egyáltalán mi a higiénia fogalma?Mert az nem a sminknél kezdőik.


Drága? 1000 ft körül már lehet kapni jó sminkfixálót/primert.Aki ennyi pénzt sajnál egy normális minőségű sminkre (hogy ne úgy nézzen ki mint egy bohóc,csomós alapozóval,stb),az ne sminkkeljen.

Itt nem arra gondolok,hogy horribilis áron kell terméket venni,de ne 200 forintos hülyeségeket kenjen a fejére.


Ebből jön a kérdés,ha primer szerinted drága,milyen termékeket használhatsz? Gondolom no name, ellenőrizetlen szennyet.Csodálkozol,hogy ronda a bőröd?


Amúgy,ha annyira higiénikus vagy,mért nem mész el bőrgyógyászhoz és teteted nagyjából rendbe?


így nem lesz nagy siker a randin:D


Egyébként normális stílusban kéne beszélni az emberekkel

2018. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát én nem tudok másra gondolni a primeren és a sminkfixálón kívül... Nekem eddig csak ez vált be a tartósságát tekintve, de ilyenkor nyáron, ha tűz a nap, akkor van, hogy ez sem bírja ki normálisan. Bár lehetséges, hogy valami nagy márkás drágább termékek már erre is képesek.
2018. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értelmeztem, akkor az arcodról is, meg a szemedről is folyik le a smink.


Kezdjük az arccal. Könyörgöm, az Essence-nek 1300-ért már van primerje, és egész jó értékeléseket kapott + sokáig elég.

[link]


Sőőőőt, ha egyszer rászánnál 2000 forintot, akkor kapsz egy nagy krigli Nivea after shave balzsamot, nekem ez nagyon bevált.

[link]


Primer szemre, szintén Essence ár- érték arányban a legjobb.

[link]


A sok Euro boltos vásárlás helyett egyszer ruházz be egy rendes drogériás primerre, az arcod nagyon hálás lesz érte.

2018. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2018. aug. 5. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!