Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Iskolatáskának mit ajánlotok?

Iskolatáskának mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan táskákra gondoltam, amik remélhetőleg jó minőségűek és nem mennek tönkre gyorsan.

Szóval így gondoltam Adidasra, conversre, vansre, pumara, headre, heavy toolsra, nikera..

Szóval írtok légyszi tapasztalatokat, stb? Előre köszi^^



2018. aug. 4. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Vegyel tesco-sat. Tovább bírja.
2018. aug. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a VANS táskám hamar elszakadt, a többi felsorolt márkából is van jobb es kevesbe jo minosegu. Converse-t sem ajanlom, mert Vans-hez hasonló minőségű. (Persze attól függ, hogy milyen mennyiségű holmit szeretnél benne cipelni.) Nike-nak vannak tartós hátizsákjai, illetve még Heavy tools-t, Budmil-t ajánlok. :)
2018. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1.valaszolo:volt olyan taskam amit ott vettunk, ami kb fel evig birta, volt olyan is, ami meg kb 3 es meg mindig jo szoval azert az is valtozo😁

2.valaszolo:nekem budmil volt olyan ami nagyon gyorsan tonkrement, de koszonom, szerintem heavy tools taskak kozott keresgelek majd; valaszolva eleg sok cuccot fogok vinni benne

2018. aug. 4. 23:17
 4/12 anonim válasza:
46%
Fjallraven kanken tàskàk nagyon jó minőségűek és jól is néznek ki, mondjuk elég drágák.
2018. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de nekem az inkább a bajom a kanken táskával, hogy kicsi lenne:/
2018. aug. 6. 17:50
 6/12 anonim válasza:
Nekem 2 és fél éve bírja a heavy tools táskám,szóval szerintem megéri azt venned.
2018. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont,hogy a Vans-es táskám bírta eddig a legtovább, pedig rendesen megpakoltam és csak 10 ezer Ft volt. Volt már előtte pedig 22 ezresemis, ami marha gyorsan szétment.
2018. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszii😊
2018. aug. 9. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van vans is, és heavy tools is, eddig mindegyik táskám elszakadt 1 év után, ezek jól bírják.
2018. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nike ! Középsuliban végighordtam és az egyetemen is, de még semmi baja :D
2018. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!