Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel csinálják a mai lányok...

Mivel csinálják a mai lányok a szemöldöküket?

Figyelt kérdés

Ha látok "mai" lányokat az utcán, szinte mindnek ugyanolyan a szemöldöke. Íves, és olyan, mintha festve lenne.

Szerintem tudjátok, mire gondolok. Szeretnék én is ilyen szemöldököt, de amikor magamnak csinálom otthon, egyáltalán nem szép a hatás.

Ők ezt kozmetikussal csináltatják, vagy valami speciális termék van erre?

Itt egy kép, ami szemlélteti, mire is gondolok:

[link]


2018. aug. 5. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
pomádéval
2018. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Nekem pont ilyen a szemöldököm. Kozmetikus gyantázza kb. 3 havonta, a köztes időben magamnak szedem. Nincs festve.
2018. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökceruzával, szemöldökzselével például, hogy teljesen egységes legyen és kicsit kiemeljék
2018. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Mert sokat kell gyakorolni, hogy szépen sikerüljön. Nekem se volt szép először, de sminkes videókból megtanultam.
2018. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szemöldökporral van a képen,a szemöldökcsontra pedig highlightert rakott.

De,ha nagyon szabályos/íves szemöldököt szeretnél előszőr fesd ki (pl pomádé,cerka akármi)

A végén egy nagyon picike korrektorral javítsd ki körülötte a hibákat.

Amúgy youtubon találsz csomó videót ebben a témában megnézel 1-2 őt és tudni fogsz a szemöldökről kb mindent :)

Csak írd be,hogy eyebrow tutorials.

2018. aug. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én szemöldök ceruzával. 2 féle színt használok és a végén található kefével elsatírozom, hogy ‘ombre’ hatása legyen.
2018. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is pomádét használok, de sokat kell gyakorolni, mert könnyen túlzásba lehet vele esni.
2018. aug. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szemöldök ceruza a nagyja.

Vannak pár ft ért szemöldök forma sablonok is.


Szerintem visszataszítóak a túl rajzoltak... Az ÉRTELMES PASIK is így gondolják sokan.


Sokkal szebb egy természetes ívesre kiszedett.

Annyira természetes megoldásokat csinálok kevés sminkkel, hogy sokaknak fel sem tűnik.


Szeretnek s vonzom az embereket, de egyszer amikor rokonommal mentem kikapcsolni a megszokott helyre azzal a "mai lány sminkkel" csak a számomra visszataszító nép vett körbe.

Visszaváltva már a normálisabb srácokhoz volt szerencsém.


S csak a smink...


Parton pedig smink nélkül is vonzottam a tekinteteket :) hétvégén megyek vissza randira is.


Legyél természetesebb és tartsad karban a tested (edzés, higénia stb)

25évesen 16-17-nek néznek :)


Tartani akarom magam jó formában ahogy csak lehet, de nem smink alá rejtőzve.


Fiú tesóm is szedi a szemöldökét vagy én, ha arra járok, de csak a kósza szálakat + szemöldök közt.


Nah meg van smink tetoválás (olyan tintával dolgozunk, ami egy idő után kikopik)

De aki unja a napi pl szemceruzázást jobban megéri kiadni tetoválásra.


Nálunk egy szemceruza kontúr 12ez., de az jó pár évig megmarad, rendes maradandó tintával 40ez.

Minőség, pontosság fontos.


Ha az ember rendes szemceruzát vesz pl enyém 3200/db és ha folyamatosan használva van aki sminkel az tudja: Nem tart ki 4 hónapig. Szval már megéri kitetoválni egy évre nézve is.


Kinek mi jön be s hogy dönt az pedig a maga dolga :)

((én csak véleményt s tapasztalatot írtam le))

2018. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl. a Rimmel Londonnak a Brow this way nevű szemöldökformázóját használom már tavaly szeptember óta és azzal is kezdtem. Jó benne az ecset is, szépen lehet vele dolgozni és a végén, ha mégse sikerülne pontosan akkor az alapozómmal egy másik ecsettel kijavítom. Persze egy szemöldökfésű is jól jön, hogy közben mindig áttud fésülni. Youtubeon meg ezer ilyen videót találsz én is onnan néztem/nézem :) Remélem tudtam segíteni! 17/L
2018. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szemöldökpomádé. Nekem ezzel a legegyszerűbb, én a freedom brow pomadeját használom.
2018. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!