Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak a köldök pcmmel?

Mit csináljak a köldök pcmmel?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hónapja csinálhattatam és az első egy hónap után nagyon szépen be is gyógyult, így onnantol kezdve nem kezeltem, azóta be van gyulladva, gennyezőik, aki szuratta azt mondta hogy használjak rá hidrogén peroxidot, de az sem segít és most betadinnal kenem több hete hátha, de nem igazán javul, fájni nem fáj csak gennyes és duzzadt illetve piros, mit tehetnék még hogy jobb legyen?
2018. júl. 4. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Begyógyult -> azóta be van gyulladva.

Csak én nem értem? :)

2018. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Tetran kenőcsöt. Egyébként nem lehet, hogy allergiás vagy az ékszer anyagára?
2018. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyel boltban szamlaval titan vagy orvosi fem pircinget. Biztos,h arra nem lesz ilyen reakciod.
2018. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első hónap leteltével meg gyógyult szép volt, és nem kezeltem mert úgy éreztem nem szükséges, és azzal hogy el hanyagoltam be gyulladt. Orvosii fém van benne. Azt a kenőcsöt is használtam de attól még jobban be gyulladt, ezért ajánlotta a piercinges a hidrogén peroxidot ami szintén nem segít
2018. júl. 5. 00:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Titán ékszer és hidrogén-peroxid
2018. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!