Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném magam sminkelni...

Szeretném magam sminkelni csak mitteszeres és pattanásos az arcom mit tudtok rá ajánlani? Meg kéne egy olyan alapozó aminek használatától nem lesz pórusos az arcom?

Figyelt kérdés
Szeretnék sminkelni beszereztem magamnak minden cuccot hozzá csak nem szeretném elkezdeni mivel pórusos az arcom tudtok valamit ajánlani?

2018. aug. 10. 13:51
 1/5 anonim válasza:
0%
Azt ajánlom kisfiam, hagyd a sminkelést a lányoknak .
2018. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2018. aug. 10. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Menj el kozmetikushoz tisztításra. A smink csak a tiszta, ápolt bőrön szép.
2018. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz rá valami krémet, arcmaszkot, vagy ugye kozmetikus. De egyébként én azt mondom Garnier Pure 3 in 1, + Maybelline Baby Skin Instant Pore Eraser meg egy alapozó és jó lesz.
2018. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a bőrápolás, járj kozmetikushoz (ő tudni dofja milyen kezelés kell neked), használj hidratáló krémet sminkelés előtt, mert a smink nagyon meg tudja viselni az arcot. Szemkörnyékápolót is javasolnék, hiszem a szem környékén a legvékonyabb a bőr és egyben azt a területet veszi a legtöbb ember sminkeléskor igénybe.
2018. aug. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!