Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket ajánlanátok?

Milyen sminkeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Halvány barna bőröm van, igazábol nagyon tiszta arcom van egy egy pattanásaim szoktak lenni de azok tényleg ritka ha van. És szeretnék alapóz is venni de fogalmam nincs hogy milyet, melyik a legjobb. A szemem is karikás barna. Valamilyen korrektort tudnátok mondani? És alapozót , szempillaspirált, púdert...stb. ti mit szoktatok használni? Ha valaki tényleg sminkel az írjon.

2018. aug. 6. 11:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem meg kérdezni, hogy milyen krém lenne jó ? A smink előtt fel kell vinni krémet, az arcunkra, melyiket ajánlanátok?
2018. aug. 6. 11:51
 2/12 anonim ***** válasza:

Én catrice hd liquid civerage alapozóját használom és szeretem, lehet nagyon halványan felvinni, természetes és szép lesz a végeredmény. Korrektornak a catrice liquid camouflage korrektorát tudom ajánlani, én csak azért nem azt használom már, mert van pár bőrhibám amit ennek a tégelyes változatával tudok szépen elfedni, nekem az is megfelel szem alá. Púder nekem bevált a rossmann saját márkás isana young kompakt púdere. Szempillaspirálaimat szeretem változtatni, de most találtam egy nagyon jót amit újra fogok venni, szintén catrice galm & doll false lashes, mondjuk én a a vízálló változatát használom, de a sima is jó lehet. Ha nem akarod, hogy alapozó miatt természetellenes legyen a hatás ajánlatos pirosítót vagy bronzosítót használni (vagy mindkettőt). Én a bronzosítót jobban szeretem, lovely chocolate bronzert használom, főleg mert nagyon megtetszett a csomagolása és illata, de valóban jó is. Pirosítóból bourjoist használtam régebben. Rúzst én csak a természetes szín kiemelésére használok, nem tudom te azt mennyire szeretnél, de én a p2 rúzsait tudom ajánlani. Személy szerint a full colour lipstick egyik természetes árnyalatát használom, de több fajta van, asszem nagyon fényes és matt is.

Ezek mind viszonylag olcsó termékek, amikre hosszú keresgélés után mondtam, hogy nekem tökéletesek, csak nehogy megszűnjön bármelyik :D Sok sikert a te tökéletes termékeid megtalálásához!

2018. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én smink alá sima nivea hidratálót használok és a catrice prime and fine mattító fixáló sprayt primerként, snink után meg fixálóként. Nem tudom tényleg meghosszabbítja e a tartósságot, de nekem megéri, mert valahogy egységesebb, szebb lesz a végeredmény
2018. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😍 Fontos volt a válaszod :) És ezeket a termékeket hol tudom beszerezni? Dm?
2018. aug. 6. 16:23
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lenne az?

2018. aug. 6. 16:25
 6/12 A kérdező kommentje:
És milyen szemfestéket ajánlasz? Tusvonalat szoktál húzni? A szemöldöködre mit használsz? Bocsi a sok kérdezéseimet
2018. aug. 6. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:

Én ezeket mind rossmannban szoktam venni. Nem szoktam kihúzni a szemem, mivel én nem látom a különbséget nagyon és azért nem éri meg nekem bajlódni vele. Essence long lasting szemceruza, lovely szemhélytus jó nagyon szerintem. Viszont alul a vízvonalon ha nude vagy fehér szemceruzával kihúzod, illetve a belső szemzúgba teszel, az nagyítja kicsit a szemet, élénkíti a tekintetet. Abból is catrice vált be, de most nem használom. Highlighter is hasznos lehet ha szereted hogy kicsit fénylik az arcod, a szemöldökcsontot, arcountot, orrot lehet vele hangsúlyozni (de ebből sem tudok most ajánlani). Szemhélypúdert sem használok most, abban nem tudok segíteni, de szép tud lenni mikor nude színekkel kicsit átmenetesen meg van csinálva. Szemöldököm elég hangsúlyos, így nem szoktam még külön kiemelni, de egyik barátnőm douglas szemöldökzselét használ, az kicsit drágább, de nagyon jó elvileg, vagy olcsóbb a p2 perfect pomade szemöldök formázó krém, amiről nagyon sok jót hallottam, én ha használnék azt próbálnám ki elsőként mindenképp (tervezem is)

Örülök ha tudtam segíteni :D

2018. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Ezeket tutira be szerzem :)
2018. aug. 6. 18:03
 9/12 anonim válasza:
Én is a catrice korrektort és alapozót ajánlom, bár az alapozóból nagyon kevés szín van. Bronzosítót én a lovely chocolate bronzerét használom, pirosító szintén lovely, highlighter pedig catrice. Ha szeretnél jól szemhéjpúder palettát, a makeup revoultion x sophdoesnails palettáját ajánlom, ez viszonylag olcsó ahhoz képest hogy milyen jó.
2018. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szép köszönöm . Én barna bőrű vagyok. Találok ilyen világos barna színt alapozóból? Melyik árnyalat lenne jó?
2018. aug. 8. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!