Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van mindenki kezén...

Miért van mindenki kezén (általában jobb) fekete vékony hajgumi?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
melyik bolygóról írsz? én még senkin sem láttam nálunk
2018. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Rajtam nincs, de körbenéztem a házban gyorsan a gyerekeimen sincs
2018. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én sem látok senkin..De gondolom azért amiért kitalálták,ha fel akarja kötni az ember a haját kéznél legyen.
2018. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Az én kezemen azért szokott lenni(mondjuk az kék,de ez lényegtelen),mert hosszú hajam van és ha épp kibontva van kedvem hordani akkor viszek magammal,mert kajálásnál illetve,ha melegem van zavar a kiengedett haj. Hordhatnám a zsebbe is,de valószínűleg elfelejtkezek róla.
2018. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is szokott lenni a csuklómon hajgumi (mondjuk össze-vissza, mikor melyikre teszem rá és a színe is változó). Ennek egy olyan egyszerű oka van, hogy hosszú a hajam és viszek magammal hajgumit, ha esetleg fel szeretném kötni. Ha a csuklómra teszem, akkor nem hagyom el és nem is feledkezek meg róla és mindig kéznél van, nem kell keresgélni vagy ilyesmi.
2018. aug. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Részben már megszokás, de főleg azért, mert így mindig kéznél van. Hosszú hajam van, szóval gyakran szükségem is van rá. :)
2018. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Meglepő lesz a válaszom. Azért viselek a csuklómon hajgumit, hogy össze tudjam fogni a hajam, ha úgy adódik. És azért a jobbon, mert jobbkezes vagyok.
2018. aug. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 xdlovas válasza:
74%
Én barátnőmtől burtam 4hónapja. És egyféle erekje tőle. :D
2018. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Mert egyszerubb ott megtalalni, mint kutatni a zsebben vagy a taskaban, netan szembesulni azzal, hogy bszki, elfelejtettem eltenni/nincs nalam hajgumi :'D Az orat is a jobbkezemen hordom, igy a hajgumi is megszokasbol odakerul.
2018. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!