Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Drágább árkategóriába tartozó...

Drágább árkategóriába tartozó szempillaspirált aki használ, megéri? Ha igen, melyik?

Figyelt kérdés
Elsősorban Too faced better Than sex vagy benefit they’re real érdekelne, de bármi más is jöhet
2018. aug. 27. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
MAC spirált használok, az utazó méretet. En kb. 3 hónap alatt használok el egy spirált, de annyi alatt úgy beszárad a legtöbb a napi nyitogatástól, ráadasul kb. ennyi idő a szavatosság amíg használni ajánlják (hiába 6M van rajtuk) de a MAC-nek vannak feleannyiért (3000) körül kisméretű spiráljai, így megéri 3 hónapra megvenni.
2018. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részemről a Burjois twist up volume a tökéletes választás 3-4 ezer körül. Imádom :) De az ilyen nagyon gagyi olcsóbbaktól pl a szemem is gyuladt már be :/
2018. aug. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaptam 3 eve szulinapomra egy Lancomeot, egyszer pedig egy sznoboskodo pillanatomban vettem egy MAC spiralt is. Egyiket sem talaltam jobbnak, mint az Essence spiralok barmelyiket. Szerintem a jo spiral elsosorban inkabb a festek minosegen, majd a spiralozasi technikan, vegul a kefen mulik, nem az aran :)
2018. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!