Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h olyan fél éve...

Miért van az h olyan fél éve lyukasztattam ki a fülemet és a lyuk sokkal lejjebb van mint volt már alig tartja valami?! Lehet h nehéz a fülbevaló?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet. Lehet hogy alapjáraton a fülbevaló hátsó kimeneti nyílása sokkal lejjebb volt, mint az elülső, bemeneti és így az ékszerek lefelé húzták (a könnyű ékszerek is). Lehet, hogy nagyon nehéz fülbevalókat hordasz állandó jelleggel. Lehet, hogy a fülcimpádban nincs elég kollagén... szóval sok mindentől lehet. Inkább fejtsd ki, hogy milyen ékszereket viselsz benne, milyen időn át, kiveszed-e őket, vagy sem...stb. Talán egy-két kép a fülcimpádról is elárulhatna valamit.
2018. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
orvosi acel fülbevalót hordok állando viselet csak akkor vettem ki mikor att tisztitottam kicsi sulya azert van neki
2018. szept. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!