Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fülbelövés után újra átszúrni?...

Fülbelövés után újra átszúrni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Igazából máshogyan nem tudtam röviden megfogalmazni, úgyhogy ide kifejtem. Augusztus közepén lőtték ki a füleimet. Azóta már nem egyszer begyulladt (valószínüleg orvosi fém miatt és mert nem kezeltem rendesen a gyógyulási időben). Kiszedtem, két hétig nem volt a fülemben. A gyulladás visszament, úgyhogy most megpróbálkozom a fülbevaló berakással. Sajnos nagyon rossz volt, át kellett hátul szakítanom. Vérzett, jelenleg reménykedek, hogy nem szárad-e rá a vér az aranyra. A másikat még nem sikerült kiszúrnom sehogy sem. A kérdés az, hogy ha sikerül átszúrnom azt is, akkor csináljak úgy, mint amikor anno kilőtték? Forgassam, fertőtlenítsem? Mert szerintem ez így ugyanúgy seb, mint amikor kilövik/szúrják. Hatásos lehet, ha újrakezdem a kezelést?

2017. nov. 13. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindent újra kell kezdeni!
2018. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!