Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 2 honapja szurattam a koldok...

2 honapja szurattam a koldok piercingem es eddig semmi problema nem volt vele most viszont vadhus nott melle, mivel segithetnek rajta?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor múlt el amikor kivettem végleg. Addig járkáltam bőrgyógyászhoz, mindent rákentem, semmi nem használt. Végül a bőrgyógyász tanácsára kivettem és érdekes módon 1 héten belül eltűnt, persze a kenegetést folytattam. Én Contractubex géllel kentem.
2018. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán vedd ki. 😑
2018. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Köldök ékszert ápolása napi 3-5 alkalommal Octenisept folyadék/spray, vadhús/keloidos kinövés esetében patikai hidrogén-peroxiddal való ecsetelés legalább 3 héten át, legalább napi 3 alkalommal. Az leszárítja. Amennyiben rosszabbodna, úgy lehet, hogy van egy enyhe fémallergiád az ékszerre, amennyiben az nem titán. (Orvosi fémben van nikkel, arra lehetsz allergiás és attól is alakulhat ki vadhús.)
2018. szept. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom szepen!❤️ Igenigen csinalom mostmar nem csak napi 2 alkalommal a tisztitasat es sokkal jobb lett
2018. szept. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!