Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Septum piercinget ha szúratok...

Septum piercinget ha szúratok akkor azt ha kiveszem, mert nem tetszik vagy valami, akkor vissza forr?

Figyelt kérdés
És még hogy van ez hogy porcba lehet szuratni, meg bőr be vagy mi a franc...valaki elmondaná nekem pontosan mi is ez? (:
2018. szept. 13. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az elején kiveszed, napok, hetek múlva, akkor még beforr. Ha évek múlva, akkor már nem.
2018. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem forrna be sincs baj mert nem látná senki
2018. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Össze megy a lyuk,de ha nem is teljesen,úgysem látszik. :)
2018. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gyógyulási időszakban igen, beforr, 1-2 nap alatt. De ha már begyógyult, és régóta van meg, akkor embere válogatja, hogy mikor forr be, ha egyáltalán beforr.

Viszont ha csak el akarod rejteni, akkor tegyél bele egy rövid egyenes ékszert, vagy retainer-t (olyan ekszer, ami átlátszó), az egyáltalán nem fog látszani, mert bent ül az orrodban.

Én úgy tudom, hogy a septum piercing alapból nem kéne, hogy átmenjen a porcon, hanem pont alatta. Gondolom csak azoknak szúrják át a porcot is, akiknek nem olyan az orruk szerkezete, hogy ki tudják kerülni, de nem vagyok szakértő. Ha viszont porcba szúrják, akkor biztos jobban fog fájni.

2018. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sziaa. Még aktualis a kerdesed? Vannak ilyen kamu septumok amik direkt ugy vannak kialakitva h megtartsak magukat ha benyomod, ajanlom h elobb nezelodj azok kozul es ha ugy sem tetszik akkor elkerulheted a szurast is meg a vele jaro bajokat is. Ha kiveszed szerintem gyulladas csokkentovel kenegetned kene ugyanugy, gondolom😐
2018. szept. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jaa es egyebkent barhova tudsz szuratni, csak a fajdalom lesz mindig mas merteku. Peldaul industrialnal (ful pc) dupla porcon megy at a tu es az ekszer, rohadtul fajdalmaas. Nekem a septum annyira nem volt veszes, az utana jaroja is kb egy heten belul enyhult, viszont rossz pontja h sokszor fogsz erezni budoset az orrodba ami valoszinuleg a seb miatt van. Foleg amig be nem gyogyul es mar csak az utolso 1-1,5 honap van hatra. Borzaszto, hanyinger kelto es meg az illatok is nehezen erezhetoek ebben az idoszakban🤢 deeee tul lehet elni, es tenyleg csak a gyogyulasod utolso idoszakaban fog ez vegig kiserni. Sok batorsagot!!😊
2018. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!