Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok eléggé tű...

17 éves lány vagyok eléggé tű és vérfóbiás vagyok de 2 év múlva szeretnék ajak piercinget mert nagyon tetszik. Hogyan tudnék változtatni ezen hogy ne ájuljak vagy rókázzak be?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat szeretnék :D :D

2013. máj. 28. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszel erőt magadon, és nem próbálod meg jó dolognak beállítani akkor hiába mond neked valaki bármit is

Ajak piercing nem szokott vérezni általában, mert elég ügyesen szúrják és ebből nem látsz semmit, csak a kész ékszert körülötte pirosas enyhén megdagadt bőrfelülettel

20/F

2013. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a választ remélem sikerül ha az eddigi fóbiám leküzdöttem remélem eztis sikerülni fog majd :)
2013. máj. 28. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapból becsukod a szemed, nem látsz semmit belőle, ennyi. :)

Ha úgy mész oda, hogy "jajj úristen elájulok" akkor el is fogsz. Két év alatt meg sokat változol majd úgyis.


Nekem 18 piercingem van. Az én tippem: ráérsz akkor parázni, amikor már ott ülsz a székben, addig minek ilyenen gondolkodni, hogy ájulás meg vér? Nem mindegy az neked most? Két év múlva mész, nem? Két évig ezen akarsz kattogni?

Majd ha már ott áll veled szemben a piercer tűvel a kezében ráérsz akkor remegni, de akkor meg már minek, túl leszel rajta mielőtt belelovalnád magad a hisztibe. :D

Kérj meg valakit, hogy kísérjen el, és szorítsd a kezét, amikor szúrnak, ez segít. Olyan embert válassz, aki nem paráztat még jobban, hanem inkább eltereli a figyelmed. Mondjuk olyan valakit keress, aki átesett már hasonló procedúrán. :)

2013. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ebben mondjuk igazad van hogy 2 év az nagyon sok idő addigra remélem kinövöm ezt :D

18 piercing nem semmi :D köszönöm a tanácsokat :)

2013. máj. 29. 17:10
 5/8 anonim válasza:

az ajakpiercing szúrást elég jól el tudják érzésteleníteni lidocain spay-vel,kb mint a fogorvosi érzéstelenítés

nem is nagyon fáj, és csak egy perc az egész.

egyébként meg vedd fel a leszarom hozzáállást.

kell az a piercing?

kell.

menj oda úgy,hogy ha elájulsz, akkor elájulsz, és kész.

nem te vagy ott az első és az utolsó.

ilyen vagy, és kész, de legalább meglesz a piercinged.

én epilepsziás vagyok, és nagyon sok minden kihozza nekem a rohamot.

nem vezethetek autót, nem úszhatok, nem mehetek moziba, sem olyan eseményre, ahol kihangosítás van, így gyakorlatilag az összes nyári szabadtéri programtól el vagyok tiltva

ugyanezen okok miatt nem ülhetek be egy szórakozóhelyre a párommal, nem ihatok alkoholt, nem éjszakázhatok stb

és mégis el szoktunk menni rendezvényekre ami érdekel,mert nem vagyok hajlandó otthon megposhadni

és igen, volt már,hogy rosszul lettem

na és?

benne van a pakliban

de ezzel az erővel zárjam magamra a kriptaajtót

szóval hajrá, ne tartson vissza semmi

2013. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Énis epilepsziás vagyok lassan 8 éve tudom milyen érzés

mondjuk ez igaz abban sem tudtam sok mindent kiszámítani így élek sok minden tiltott de ugyanúgy élvezem az életet csak gyógyszerrel

meglesz megcsinálom eztis :) köszönöm :)

2013. máj. 30. 14:16
 7/8 anonim válasza:

ó,akkor tudod miről beszélek

én még gyógyszerek mellett sem vagyok rohammentes, de ez van, és nem mondhatunk le mindenről csak azért, mert van egy betegségünk, amiről nem tehetünk

2013. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos ezzel kell együtt élnünk
2013. máj. 31. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!