Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit érhet ez a nyaklánc?

Mennyit érhet ez a nyaklánc?

Figyelt kérdés
Pár napja találtam egy női arany nyakláncot az van bele ütve hogy 585. Az lenne a kérdésem hogy hogyan állapítják meg az árát súlyra vagy ránézésre? Meg egyáltalán illik úgy bemenni egy üzletbe hogy most találtam? Mert nekem nem kell.. Egyébként nem nagy durranás vekony kis nyaklánc egy gömb medállal.

2018. szept. 15. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 6-7000Ft/gramm. Egyébként ha 'talaltad', legalább megprobalhatnad megkeresni a gazdáját. Amúgy köteles vagy leadni a jegyzőnél.
2018. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esélytelen egy 100ezres város parkjába találtam és nem is vagyok odavalósi..
2018. szept. 16. 10:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A jegyzőhöz bárki bemehet ellátni jópolgári kötelességeit:) mindegy, én csak tájékoztattalak,hogy az nem a TE tulajdonod,te jogtalanul tartod magadnál.
2018. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!