Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fülbevalók elosztása nektek...

A fülbevalók elosztása nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Nem azert irom ki a kérdést mert, ez alapján fogok dönteni, szimplán csak érdekel, hogy így általánosságban kinek mi a véleménye.

Szóval most mindkét fülemben 2 lyuk van, és most szeretnék még csináltatni. A jobb fülembe egymás mellé 3 lesz, viszont a balban lent 2, és egyet felülre (hélixbe) szeretnék, szóval mindket fülembe így 3 lyuk lenne. Régebben ugy akartam h a balba 2 a jobba 3, viszont mivel csak párban lehet fülbevalót venni, és nagyon megtetszett a helix, miert ne alapon azt is kilyukasztatom.



2018. szept. 22. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 3 alulra, 3 helix elosztást választottam mindkét fülembe.
2018. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aztaaa:D

Én mindenképpen aszimmetrikusan akartam

2018. szept. 22. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a jobb fülembe van lent 4 meg 1 helix, a balba pedig 3 lent meg 2 helix.
2018. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha aszimmetrikus, akkor jobban 3 lent, kettő fent, és a balban kettő lent, három fent ;) Így aszimmetrikusan szimmetrikus.

Viszont szúratni érdemes a porcot, lövetni nem.

2018. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nem szeretnék ennél több lyukat a fülembe jelenleg:D de a #4es választa nagyon tetszett.

Az eddigi 4 lyukat is szurattam, így ezeket is szuratni fogom. Bár nem a hagyományos ténylegesen tűvel szúrás dal csináltattam, hanem olyan cuccal, ami ugy néz ki mint amivel lövik, csak a Fülbevaló vége a tű, és ezzel szúrja át a fület a fülbevaló. En teljesen elégedett vagyok ezzel a technikával, nem is szeretnék váltani:)

2018. szept. 23. 22:52
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként nekem a bal fülemben alul semmiképpen nem lehet 3 lyuk, mert van ott egy olyan rész, ami kidudorodik, és van rajta egy anyajegy+ még mellette egy másik (ez most így leírva kicsit undin hangzik, de ne ilyen mutáns undorító fület képzeljetek el:D)
2018. szept. 23. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagy szimmetria párti vagyok, úgy kb. mindenben. Szóval a fülbevalók is úgy tetszenek a leginkább.

Azonban nekem jelenleg nem szimmetrikus, lehet később az lesz, még nem tudom.

Az egyik fülemben 4 db van a cimpla részen, a másik fülemben 3 van a cimpa részen, és egy a porcban (helix). Habár a szimmetria lehet soha nem fog összejönni nálam teljesen, mivel egyszer majd industrialt is akarok az egyik fülembe. :D De így alapjáraton véve az jobban tetszik, ha mindkét fülben pont annyi lyuk van. Mert reflex szerűen, amikor cserélem ki a fülbevalóimat, akkor automatikusan abból a lyukból is kiakarom szedni a fülbevalót, ami nem is létezik, csak ugye a másik fülemben meg ott is van fülbevaló. :D Szóval számomra nem teljes az, ha asszimetrikus, mert érzem, hogy ott is kéne lennie lyuknak. :D

2018. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!