Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szokott lenni 2D pillám,...

Szokott lenni 2D pillám, nade, mások járnak töltetni meg hasonló. Nekem feltétel után harmadnapra nagyon becsipásodik. Szempilla nélkül nagyon minimális csipásodás van nálam. Kérdeztem a szampillásom de nem tudja mitől lehet. Valaki járt már igy?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 13:44
 1/3 anonim válasza:
Lehet ahogy éjjel alszol és esetleg minimálisan könnyezel a ragasztó oldódik és ez okozza. Vigyázol azzal, hogy 24óráig ne érje víz illetve ne fürödj sokáig párában? Vagy ba esetleg allergiás vagy a ragasztóra, az okozhat egyfajta váladékozást a szemedben éjszaka, ami reggelre “csipásodik”
2018. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergiás vagy rá. Anyósom tök fiatalos nő (mondjuk nem is öreg, mert 46éves), kipróbálta ő is a műszempillát és másnap reggel úgy ébredt, hogy kb össze van ragadva a szeme a váladéktól (csipától)😕 a kozmetikus azt mondta, hogy ez egy kisebb allergiás reakció, van akinek az egész szeme begyullad tőle. Anyósom le is szedette. Én sem bírom, nekem folyamatosan könnyezik tőle a szemem.
2018. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen figyelek rá, hogy ne érje víz es első nap csak kb 3 perc alatt letusolok, hogy vigyázzakrá.

Könnyezni is könnyezek amíg fent van de csak egy minimálisa. Akkor ez azt jelenti, hogy allergiás lennék rá? Azt hittem csak rosszul ragasztották és emiatt könnyezem. Akkor már nem is tudok szempillát hordani? Vagy esetleg más ragasztó fajta? Köszönöm a gyors válaszokat! :)

2018. szept. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!