Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is szebbek a nők...

Szerintetek is szebbek a nők minimális sminkkel?

Figyelt kérdés

Engem ugyan sokkal jobban megnéznek a pasik, ha erősen vagyok kifestve, de az olyanok közül egyik sem akart még tőlem többet szexnél.


De szerintem pl. sokkal szebb ez a lány, mert természetes, mint a másik, akit linkeltem:


[link]


[link]


2016. márc. 21. 12:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%

"Engem ugyan sokkal jobban megnéznek a pasik, ha erősen vagyok kifestve"

Honnan veszed, hogy azért néznek, mert tetszel nekik? Az esetek többségében az ilyen embereket azért nézik, mert elég komoly WTF? hatást keltenek.

Ő is ki van festve és őt is sokan nézték, de nem hiszem, hogy azért, mert annyira vonzónak találták volna.

[link]

2016. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez nem jelenthető így ki.

Egyrészt, amit az első válaszoló írt, azzal is maximálisan egyet tudok érteni. Az, hogy valaki ki van sminkelve, nem jelenti, hogy szép is.

Az meg, hogy valakin nincs smink egyáltalán nem jelenti, hogy nincs bőrhibája, karikák a szeme alatt, pattanások, sebek, hegek, begyulladt szőrtüszők stb. Ezekre senki nem mondja, hogy szép.

Szerintem a természetes smink a legszebb.

Itt látható egy kép, ami szemlélteti miről beszélek.

Bal oldalon smink nélkül látható a modell, jobb oldalon pedig egy természetes natúr sminkkel, ami olyan hatást kelt, mintha nem lenne kisminkelve.

[link]

2016. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

De van még sok ilyen kép:

[link]

[link]

2016. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is minimális sminket írtam a kérdésben.
2016. márc. 21. 13:18
 5/14 Titusztitusz ***** válasza:
28%
Szerintem a hölgyek akkor a legszebbek, ha EGYÁLTALÁN NINCS IS RAJTUK SMINK, vagy legalábbis CSAK egy kirúzsozott száj jelenti esetükben a sminket...De azt se túl feltünően...Nem tudom hogy más hogy van vele, de én szabályosan hányingert szoktam kapni a sminkelt nők látványátol...(Erre jó példa most a kérdező álltal fellinkelt második kép is...Hű...Az szinte egyenesen undorító látvány volt az én szememnek...)
2016. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja igen látom, bocsánat.

De nem hiába írtam le, mert az utolsó válaszolóra pont reflektál, hogy smink nélkül nem feltétlen szép mindenki...

Egyébként én is ezt a natúr sminket rakom fel minden nap, nekem is ez tetszik.

2016. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Minimális smink. Én is azt használok. Alapozót gyakorlatilag csak sportoláshoz teszek fel, mert elég nagy pulzusszámon edzek és idiótán vörösödök. Így is kivörösödök, de legalább egyenletesnek tűnik és nem foltos..


Egyébként pedig ennyit jelent nálam a minimális smink.

[link]


Szemöldökporral igazított szemöldök, gyakorlatilag ugyanígy néz ki, és minimális kihúzva a szemem. Ez a kép akár rólam is készülhetett volna, csak nekem zöld a szemem.

2016. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Akinek szép arca van, az smink nélkól is szép :)
2016. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*nélkül
2016. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Akinek vannak bőrhibái az mindenképp szebb sminkkel, ami ugye elfedi a hibáit. Akinek meg semmi baj a bőrével annak felesleges a smink, szebb nem lesz tőle.
2016. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!