Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kilövettem a fülemet már kb....

Kilövettem a fülemet már kb. egy hónapja, de nemrég a lyuk körül fehér dudor lett elöl és hátul is. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A felső porcba lövettem orvosi fémet, mégis fehér dudor van a füli előtt és mögött is. Ez mitől van? Mit csináljak, hogy elmúljon? Lehet, hogy nem teljesen értelmes, ahogy így elmagyaráztam, hol lövettem ki, így mellékelek egy linket. :)

Nagyon köszönöm a segítséget! :)


2010. jún. 23. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs link
2010. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a dudor nem olyasmi, mint egy nagyobb pattanás?

Mert ha olyasmi, akkor pukkaszd ki steril tűvel, aztán fertőtlenítsd le.

Ha meg keményebb, akkor az vadhús, az ellen nem tudom mit lehetne tenni, én mindig elkapartam, de neked ezt nem tanácsolom.


M-L17

2010. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bocsi, a linket nem küldte el a gépem. [link]

ez nem az én fülem, de ott lövettem ki, ahol neki is ki van lőve. a saját fülemről már próbáltam képet csinálni, de nem látszik körülötte az a fehér izé.

utolsó: ez a valami pont a lyuk körül van, és kemény.

2010. jún. 24. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!