Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a tetovált...

Mit gondoltok a tetovált lányokról?

Figyelt kérdés
inkább a szolidabb, esztétikus tetoválásokra gondolok, nem rib@ancos firkálmányokra.
2010. okt. 13. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
azt hogy nemnormálisak
2010. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem teljesen fölösleges, nagyon kevés pasinak tetszik.
2010. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

A tetoválás mindenkinek a magánügye, ebből következik, hogy nagyon sokan nem olyan helyre tetováltatnak, ami látványos.

Ha valaki maga miatt csináltatja, azzal semmi gondom. Ha divatból, magamutogatásból, azt nem értem.

2010. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igazából nincs róla sem pozitív sem negatív véleményem.

Vagy legalábbis inkább pozitív, abban a tekintetben, hogy ők merték vállalni ezt a dolgot.


Nekem biztos nem kéne, mert nem tudomhatom, hogy 20 év múlva mi lesz arról az ábráról a véleményem.


Tetoválások között is van különbség, mert van amelyik esztétikus és jól néz ki, viszont van ami nevetséges..

2010. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Nincs normális tetoválás a női testen.Csak elcsúfítom a bőröm tetoválás van.
2010. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát még én sem láttam olyat ami tetszett volna pedig elviekben nem zavarna. A pillangóktól, delfinektől has, kar és derék nonfiguratívtól meg már kifejezetten okádni tudnék annyira elcsépelt. Arról nem beszélve, hogy igazán szép tetkót csak nagyon kevesen tudnak csinálni. (Nem a mintákra hanem a kivitelezésre gondolok.)
2010. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
nekem nem tetszenek a tetoválások, fölöslegesnek tartom.
2010. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tetoválást mindeni a maga érdekében csináltasson.

Nem tartozik másokra, hogy te mit akarsz a saját bőrödön viselni. Mert magánügy, és nekem is olyan helyen van, ahol kevesen látják. Lehet fikázni, hogy milyen fiatal kis csitri vagyok, és hogy egy ringyó(ringyó? egy tetoválás miatt? gratulálok az ilyen felfogású embereknek) vagyok, az én magánügyem, hogy miért van egy szám a nyakam hátulján.

17L

2010. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!