Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercing mikor cserélhet...

Helix piercing mikor cserélhető le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4,5 hete csinaltattam egy piercinget porcba, azóta az az ékszer van benne. Egyáltalán nem fáj ha azon a fülemen alszom, vagy hozzaerek stb. Semmi extra ez az ékszer ami most benne van, egy sima köves orvosi fém fülbevaló. Ha kicserélnem most egy másik (lefertotlenitett) sima fém fülbevalóra az baj? Éjszakara meg visszatennem az orvosi fémet. Talán az első 1-2 napban volt begyulladva a fülem felső része azóta semmi baja.



2018. okt. 13. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam kb 2 hét után már lecseréltem. Ne is tettem vissza az eredetit. 1x begyulladt, gennyes volt, de kitisztítottam és azóta sem fordult elő. Ez 7 éve volt már.
2018. okt. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán kicserélheted, ha tudod. Én nekem sajna nem megy egyedül, túl pici, hátrahajló fülem van. 😒 1 hónap után annak már semmi baja nem lesz.
2018. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél évet szoktak mondani átlagban. Nekem jelenleg kb. 4 hónapja, hogy van, majd a hetekben tervezem kicserélni.

Szerintem nem jó az elején ennyit cserélgetni. Mármint, hogy beraksz egy fülbevalót, aztán éjszakára kicseréled... Rakj be olyat nappalra, ami éjszakára is bent lehet.

2018. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!