Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen orrkarika van, ami...

Milyen orrkarika van, ami könnyen cserélhető?

Figyelt kérdés
Van egy orrkarikám, de azt mondják ezt magamnak nem tudom kicserélni. Olyan ékszert szeretnék, amit könnyen el tudok egyedül is távolítani. Heti egyszer fociszezonban a meccs idejére ki kellene szednem (addig szilikon lenne benn). Van olyan karika, amit nem viselne ez meg?

2016. szept. 6. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúrás nélküli nem jó? Nekem olyan van (septum).
2016. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam, már van szúrva, aztán első sorban olyan megoldást keresek, ami így is jó lenne. Nekem nem septumom van, hanem az orrcimpámban egy karika.:)
2016. szept. 6. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos golyó és pálcazáras karikát nehéz kicserélni magadnak. Célszerű olyan pálcazárasat szedni, aminek a pálcazára minél hosszabb, hogy könnyebben cseréld.

Karikát nem viseli meg, csak téged meg az orrod, ha sokat rángatod. Viszont egy karika fogóval/nyitóval könnyű cserélni, és ha ilyen sokat cseréled, akkor akár vehetsz is egyet (crazyfactory-n keresd, vagy menj el egy testékszerezőhöz, hátha neki van eladó, vagy több infója róla) és akkor könnyen tudod cserélni.

2016. szept. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked (is) készültek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!