Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk milyen színre festhetik...

Fiúk milyen színre festhetik a körmüket? Azt olvastam német és angol fórumokon hogy fekete, szürke, sötétkék. Ezek elfogadottak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Az igazi férfi biztos a nemi irányultságában, és akár rózsaszín körmökkel is férfias marad.
2018. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elfogadottak, max. ha pl. rocker az egész stílusod, akkor a fekete körömlakk miatt már külön nem fognak megnézni.
2018. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem csak simán tetszik, és kifesteném, csak azt se szeretném, hogy újjal mutogassanak... ezért kérdeztem hogy ez mennyire elfogadott, azt se értem egy férfi/fiú miert nem festheti a körmét? Az miért jobb mikor lerágott, besárgult körmökkel mászkálnak.... ha emiatt nem vagyok normális hát sorry... de sokkal jobban tetszik nekem mikor szép és nem ocsmány, autószerelő vagyok, hétköznap eleget látom koszossan, de hétvégére simán kifesteném ha elfogadott lenne... csak se búza nem vagyok se semmi....simán tetszik egy ápolt köröm...
2018. okt. 21. 12:21
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem elfogadott. Zenészeket láttam már kifestett körömmel, általában sötét színek, sötétkék, fekete. Hozzájuk illik. De egy hétköznapi emberen fura lenne.
2018. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amúgy egy zenészre rá van írva hogy zenész?😀 pl mikor bemegy egy boltba egyedül, gondolom nem az egész zenekar megy boltba.😀 amúgy az is vicces hogy ha az ember sz@rrá van tetoválva az nem baj. Pedig az is úgymond dísz, csak azt el se lehet távolítani 2 perc alatt, ha egy átlag ember kifesti a körmét, és nem kanári színekre gondoltam, hanem valami egyszerű pasztel színekre, akkor már egyből búza, meg nemnormális....
2018. okt. 21. 12:52
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Lehet félreértem a kérdésed, de létezik átlátszó lakk is, vagy csinálhatsz francia manikűrt is, ezek nem olyan feltűnőek szerintem. Magyarországon nem elfogadott sajnos semmi...
2018. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akinek egyébként is extrémebb a stílusa, ahhoz illik szerintem. Ezek általában a zenészek, művészek. Persze lehet más is. És nemcsak a körömlakkban mutatkozik meg, hanem az egész stílusban, öltözködés, haj, kiegészítők.

De egy tök hétköznapi fiún fura. Egy hétköznapi fiú lakkozott körömmel nekem olyan, mint amikor valaki csak úgy csináltat egy tetoválást, mert divat, de totál nem illik hozzá. Főleg, amikor kis törékeny kislányok csináltatnak valami nagy rondát :D

2018. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Csak egy kérdés és példa: ő pl extrém?😀 [link]


Mert szerintem nem, és nem áll neki hülyén sztem...

2018. okt. 21. 14:18
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor fesd ki.

A belinkelt srác is olyan kis elvont forma. Nekem nem átlagos.

A többi pinterestes képen is azért elég sok homi van, pl. akik haspólóban pózolnak, vagy az ismert emberek, akikről tudjuk, pl. Neal Patrick Harris. Szóval azért nem annyira elfogadott hétköznapi emberek között, és sokan a homikra asszociálnak rögtön.

2018. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hm... nem tudom, akkor én se vagyok átlagos, jobb értelembe rám is elég sokan mondják hogy elvont vagyok. Soha semmit nem úgy csinálok mint mások, teljessen más a megközelítésem a dolgokról mint másoknak, nem tudom... ez van. 10es köszi a választ...
2018. okt. 21. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!