Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk milyen színre festhetik...

Fiúk milyen színre festhetik a körmüket? Azt olvastam német és angol fórumokon hogy fekete, szürke, sötétkék. Ezek elfogadottak?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, ki mit mond? A te körmöd, olyanra fested, amilyenre akarod. Lehet, hogy lesz, akinek ez “nem elfogadott”, de akinek van ideje másnak a körömlakkján problémázni, az annyit is ér. Meg se halld, ha valaki megjegyzést tenne.
2018. okt. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez a k-pop idol például festi a körmét, pedig full hetero. :D

[link]


Nyilván egy énekes ezt megteheti, hétköznapi srácon kicsit fura, pláne Magyarországon. De ha neked tetszik, miért ne? Próbáld ki, bár nyilván nem mindegy,hova mész éppen, ne légy polgárpukkasztó, a magad érdekében is, ha nem akarod, hogy beléd kössenek. Én mindenesetre nem ítéllek el ezért.

2018. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne erősködj már azon hogy ki mit gondol rólad. Ha ki akarod festeni, fesd ki. Ha olyan idegeneknek akarsz megfelelni akiket 2 mpig látsz amíg szembe jönnek veled az utcán, akkor ne fesd ki.


Neked kell eldöntened, kifested és vállalod, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, vagy nem fested ki.

Ha igazán akarnád, nem az döntené el hogy elfogadott-e vagy sem

2018. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma tartottam egy tesztnapot,nem mutogattam, csak úgy természetessen használtam a kezeim :D . Meglepő de senkiből semilyen reakciót nem váltottam ki, be se szóltak, se nem vigyorogtak, simán elmentek mellette az emberek. Rosszabbra számítottam.😊
2018. okt. 22. 17:38
 15/18 anonim ***** válasza:
83%
A valóságban senkinek nem foglalkozik ilyen kicsiségekkel, és ha még olyan "mások eletén ragódó" típus is, akkor sincs elég mersze, hogy megszólaljon. Csak itt, gyakorin van mindenkinek ennyi ideje, és ekkora arca.
2018. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 sooojom válasza:
30%
Röviden,homár leszel tőle.
2018. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%

TermészereSSen megvolt a mai gender-érzékenyítő tréning kérdés.

Az "elvont autószerelő fiú kérdező"-től.

2018. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Most erre mit mondjak? 😂 De jó volt! 😅
2018. okt. 24. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!