Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vörös ruhához használhatok...

Vörös ruhához használhatok ugyanilyen színű rúzst?

Figyelt kérdés
Szalagavatóra lesz. Úgy gondoltam, hogy a ruhához hasonló tónusú rúzst teszek, csak kicsivel sötetebb árnyalatot. A szememet csak valami világos színekkel festeném es kihúznám tussal cicásra. Es felvennék valami feketés köves nyaklancot, hogy megtörjem a nagy "pirosságot". Szerintetek ez igy jó? Egyébként fehér bőröm, sötétbarna hosszú hajam (ami be lesz göndörítve),barna szemem és telt szám van. Így talán könnyebb elképzelni az összhatast. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. :)
2018. okt. 21. 18:07
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem a vörös rúzs nagyon jó ötlet hozzá de , viszont szerintem így az összkép kicsit darkos, vámpíros stílusú lesz. Ha nem szeretnél darkos stílust akkor szerintem vagy a fekete nyaklánc helyett egy ezüst vagy aranyt rakjál vagy pedig simán egy nude színű rúzst használj!

Egyébként nagyon jó választás a piros ruha, mert az olyan egyedi! 😄

2018. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehet piros rúzs, és szerintem a fekete nyaklánc épp olyan jó, mint az ezüstszínű. Dr aranyat semmiképp se tegyél fel, mert még ha világos is a bőröd, sötétbarna(vagy fekete)hajjal az arany szín kissé tszigánjos hatású(pláne, ha óriás a nyaklánc; ha vékony, akkor nem annyira). Úgyhogy inkább szőke nőkön szép az arany, nem túlzottan ajánlom, max ha esetleg szolid kis vékony arany.
2018. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*dr=de


Elb.sztam

2018. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha "vámpíros", alapbol olyan a stilusom :) amugy koszi a valaszokat
2018. okt. 23. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!