Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy mi értelme van a fültágítónak?

Figyelt kérdés

Szerintem a primitív törzsi szokásokhoz hasonlít a test ilyen mértékű eltorzítása, ráadásul pl. 60 éves korában mit fog kezdeni egy ilyen ember a 3 centi átmérőjű lyukkal a fülében? Ezen kívül még támadási felületet is jelent...

Egyszerűen nem értem, hogy mi értelme van az egésznek, még esztétikai funkciója sincs.


2010. jún. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sincs semmi értelme. Undorító. Szerintem akiknek van azok azt hiszik, hogy ez menő. :S
2010. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
nincs értelme, egy hülye divat.
2010. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

divat.

és egy kcsit kicsinyeltél

mer aki elkezdi nem ál meg a 3cm átmérönél..

2010. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De nem gondolnak bele, hogy ez visszafordíthatatlan? 50 év múlva majd a térdükre ültetik az unokáikat hogy meséljenek, akik közben nem tudják hogy a szemeikbe nézzenek, vagy az orbitális lyukakat bámulják?


Vagy ha megjön az eszük, akkor több százezret költenek fülplasztikára?


Egyszerűen gusztustalan, ennyi erővel egy 'balfék vagyok' feliratot is tetováltathatna az illető a homlokára, kb. ugyanannyira "vagány".

2010. jún. 24. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
egyetértek veled, szerintem is undorító de gondolj bele akik ilyet csinálnak azok nem az értelmiség:D
2010. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nincs, de valakinek nagyon jól áll. És egy darabig (ha jól tudom 15 mm) magától begyógyul a fül. Olyan mint akármilyen fülbevaló v piercing. Értelmük nincs de jól néznek ki.
2010. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
eccer arra gondoltam, bele kéne tenni egy lakatot egy ilyen ember fülébe, rázárni, és elszaladni gyorsan.
2010. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!