Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megfelelő korrektor kiválasztása?

Megfelelő korrektor kiválasztása?

Figyelt kérdés

Szeretnék korrektort vásárolni a szemem alatti karikák eltüntetésére.Azt tudom,hogy a bőrszínemnél egyel világosabbat kell válasszak,viszont elég nagy a választék és nem tudok dönteni.Maybelline age rewind és a Catrice folyékony korrektorát már kilőttem (maybelline szivacsos-baktérium tanya,Catrice-ről sok a negatív vélemény),így maradt a Mac és a Nyx (esetleg Essence).


Szem alatti sötét karikákra(lilás) melyik lenne a legjobb ? Olyat keresek,ami szépen fed (nem ül bele a ráncokba,nem szárít)és alapozó nélkül is lehet használni.



2018. okt. 23. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A Krémmaniat ajanlom, ott rengeteg no irja le a velemenyet szinte minden termekrol :). Illetve szemelyszerint a Catrice camouflage folyekony korrektorjanal en nem talaltam jobbat. Neha ram jon hogy na, akkor keresek ujat, de annak mindig az az eredmenye, hogy bekerül 5-6 utana soha nem hasznalt korrektor a gyujtemenybe :'D. Az elmult napokban is pont probalkoztam ujakkal a szemem ala, es sose tetszettek, aztan a ma esti sminkemhez kezembe akadt a Catrice-m, es rogton helyreallt a vilag rendje a szemem alatt :'D.
2018. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a Catrice folyékony korrektorja vált be a szemek alá. :) Nagyon jól fed, így elég belőle kevés is, nem ül bele a ráncaimba (de ha neked igen, ajánlnom a púderezést közvetlenül a korrektor felvitele után, mert akkor más termék is bele fog ülni a ráncokba, nem csak ez), és tartós is, nap végén sem jön le. Bőrhibákra meg ott van a tégelyes változata, egyszerűen verhetetlen számomra mindkét termék fedése és tartóssága. A tégelyeset is használtam egy ideig a szemem alá, de a szárítja egy kicsit a bőrt, így inkább pattanások eltüntetésére használom, mert "leszárítja" őket, miközben el is takar.
2018. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Esetleg még a Maybelline Fit me folyékony korrektorját próbáld ki.

2018. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!