Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak sztem gáz, hogy a Rossman...

Csak sztem gáz, hogy a Rossmannban 5ft elkérnek egy kis szatyorért?

Figyelt kérdés
Vásároltam tegnap pár dolgot, kártyával fizettem ésmiután fizettem, rájöttem, hogy kellene az a kis szatyor amibe beletudom rakni a dolgokat, mert nincs nálam semmi. És apró sem volt nálam, 5ft sem, erre a pénztáros odamondta nekem, hogy semmi sincs ingyen! Erre tökre beidegelt, nem tudom egy ilyen pedáns, nívós üzletnek miért megterhelő tétel 1 picike 5 ft-os zacskó ? Mert szatyornak nem nevezhető. Máshol simán annak egy normális szatyort ha vesz vmit az ember, nem szaroznak 5ft-os vackon. A Dm-ben sem kérnek ilyenért pént, se máshol ha jól tudom?

2018. nov. 1. 16:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szerinted.

Az is egy termék, ráadásul tipikusan az a termék, ami nettó megy a szemétbe, miután hazaértél.

Te pedig ha pedáns, nívós helyekre mész vásárolni, akkor ne durcizz be azon, ha 5 forintot ki kell fizetni. Tudod, nem olyan nagy összeg az. ;)

2018. nov. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Így próbálják arra rá venni az embereket hogy ne vegyenek annyi szatyrot. Néha tényleg fura pl múltkor vettem 60000 fölött valamit és erre rá kérdez hogy adhat e 5ftért szatyrot. De alapjáraton egyetértek azzal hogy kifizettetik.
2018. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Miért az a rengeteg árucikk az nem műanyagba van csomagolva?

Akkor én is mondhatnám, hogy nem veszek semmit a rossmanba, mert ott 99,9%-ban műanyag csomagolókat adnak el nekem, ami előbb-utóbb a szemétbe kerül.

Egyébként látszik milyen buták, mert ha a környezetvédelem a fontos nekik, akkor miért árulnak?

A másik pedig nekik kellene örülni, hogy abban a zacsiban viszi el a vevő a vásárolt dolgot, mert reklámhordozó, azaz utcán járva reklámozza a céget.

2018. nov. 1. 16:33
 4/29 Metionin ***** válasza:
96%
Ezzel próbálják csökkenteni a szatyrok felesleges vásárlását, hiszen nettó szemetet gyártasz velük. Azért van mostmár a legtöbb helyen pénzért a szatyor hogy ne azt vedd, hanem vigyél magaddal, ergo használd újra. Amit írtál, ott egyébként te cseszted el, ha láttad hogy több terméket vettél mint amennyi elfér nálad akkor fizetés előtt kérhettél volna hozzá egy szatyrot és kifizeted a többivel. Az eladó nem adhatja oda csak úgy ingyen mert nálad épp kártya van és apró nincs, megcseszhetik érte.
2018. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Tehát ha valami szennyező, akkor az feljogosít arra, hogy gondolkodás nélkül bármi mással is szennyezzük a környezetünket?

Igazi logikus, környezettudatos gondolkodásmód...

Igen, persze. Kivágnak egy erdőt, mert kell a fa bútornak, tűzifának, miegymás... rögvest akkor irtsák ki az összes erdőt is, nem? Hiszen egyet már kivágtak, akkor miért ne vágják ki a többit?

Mellesleg rohadt egy életed lehet, ha képes vagy 5 forinton rugózni. Azon az 5 forinton, amit azért vezettek be, hogy ezt a rohadt bolygót egy kicsit védjük, ha már így is mindenki eszetlenül pusztítja.

2018. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Az is termék, ára van, szennyezi a környezetet.


Nem tudom, hogy egy rossmann mióta olyan pedáns, NÍVÓS üzlet, torál átlag középkategóriás drogéria, azt meg végképp nem értem mi kőze ennek az ingyen szatyorhoz.


Legközelebb vigyél magaddal.

2018. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Én kő bunkó vagyok, de viszek szatyrot és hátizsákot, amikor vásárolni megyek. A zöldségeshez és a pékhez is többször használom a zsomlés zacsit.

Tudom, rosszul csinálom, hogy magamról mesélek, miközben te kérdeztél.

2018. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
igen csak 'szted' gáz. 5 forint az mi? 5 forint az az a kategória amiért az utcán se fogsz lehajolni. ló f a s z. ha már bevásárolsz többezer forintért akkor azon be ne s z a r j már.
2018. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem azért rugózok az 5fton, mert garasos lennék, épp ellenkezőleg, szerintem a Rossmann garasos, ahogy a kérdésben utalok rá!

Nekem is fontos a környezet, de akkor áruljanak papír szatyort, de abból is újrahasznosítottat és biggyesszék ki az árát, ahogy más üzletekbe is kiírják, ahol normális szatyorért kell fizetni. Amúgy is betiltják ezeket a műanyag szatyrokat, zacskókat, de attól számos műanyag csomagolás fog még maradni.

2018. nov. 1. 17:27
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is gáz!

Min. 50Ft-ot kellene kérni érte!

Talán az emberek nem lennének lusták vinni magukkal táskát vagy többször használható, akkorára összehajtogatható szatyrot ami még zsebben is elfér.

2018. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!