Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak sztem gáz, hogy a Rossman...

Csak sztem gáz, hogy a Rossmannban 5ft elkérnek egy kis szatyorért?

Figyelt kérdés
Vásároltam tegnap pár dolgot, kártyával fizettem ésmiután fizettem, rájöttem, hogy kellene az a kis szatyor amibe beletudom rakni a dolgokat, mert nincs nálam semmi. És apró sem volt nálam, 5ft sem, erre a pénztáros odamondta nekem, hogy semmi sincs ingyen! Erre tökre beidegelt, nem tudom egy ilyen pedáns, nívós üzletnek miért megterhelő tétel 1 picike 5 ft-os zacskó ? Mert szatyornak nem nevezhető. Máshol simán annak egy normális szatyort ha vesz vmit az ember, nem szaroznak 5ft-os vackon. A Dm-ben sem kérnek ilyenért pént, se máshol ha jól tudom?

2018. nov. 1. 16:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
És még mindig nem érted. Nem ebből akar a gonosz rossmann milliárdos lenni, hogy majd jól 5ft ért adja a szatyrokat. Ez csak egy eszköz arra hogy ösztönözze az embereket hogy vigyen magával. Nem olyan nehéz megérteni.
2018. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az a gáz, hogy ami abba a szatyorba belefér, azt a kezedben is simán hazaviszed, de egy átlag táskában is van még annyi hely, te ehelyett annyira kényelmes vagy, hogy még több plusz, felesleges szemetet termelnél. Közvetlen környezetemre is rászólok ezért és még nagyon sokan odafigyelnek erre, hidd el, abszolút nem céltalan, veszett ügy ez. A zero waste most amúgyis "trendi", csatlakozz!
2018. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Pont Rossmannban szoktam venni azokat a cuki szatyrokat, most nem tudom, miből van, de az is ilyen összehajtogatós. Van dinnyés, pöttyös, mintás, azt viszem kaja bevásárláshoz. Olyan kicsire össze lehet őket gyűrni, nekem mindig van egy a táskámban. Pontosan azért, mert nem szeretek egy zacskóért vagy papírért pénzt adni, amit otthon azonnal kidobok.
2018. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Érdekes más üzleteket nem érdekel a környezet tudatosság?! Mert máshol,-élelmiszer üzleten kívül-mindenhol adnak ingyen szatyort, szó nélkül beleteszik nekem a vett árút, nem nézik van e nálam táska, bőrönd, autóval jöttem e vagy biciklivel.
2018. nov. 1. 19:02
 15/29 A kérdező kommentje:
Egyébként pont ezért nem tudják leszoktatni a műanyag szatyrokról a vásárlókat, mert 5 meg 30ft adják. Épp ezért fogják betiltani.
2018. nov. 1. 19:21
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszélünk. DM-ben már nincs, Müllerben 10Ft... Az 5Ft az arany középút. :D

Mellesleg ha annyi forintom lenne ahányszor nagy bevásárláshoz inkább több ingyenes kis szatyrot kértek mikor a DM-ben dolgoztam és még volt ilyen, gazdag lennék.

2018. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

10-es egyetértek, sajnos az 5 forint senkit nem riaszt el, nem kényszeríti az embereket arra, hogy magukkal hordjanak pl. textil szatyrokat.


kérdező, úgy látom bármennyien világítottak rá arra, hogy a Rossman (még sose hallottam senkit nívós üzletnek titulálni) nem nyereségvágyból kéri el ezt a hatalmas összeget, hanem elrettentő szándékkal adja pénzért. más kérdés, hogy nem ér el vele semmit.


próbálj rászokni, hogy mindig legyen nálad olyan táska, szatyor, amibe belepakolhatod az árut (nem árút).


a pénztáros amúgy paraszt volt, de azt hiszem ez mellékes.

2018. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is kérnek pénzt. Pl a deichmannban. Pedig a cipősdobozhoz jó lenne. Főleg a csizmákhoz.
2018. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon gáz. Én 500 forintért adnám. Nem jönnek rá az emberek, hogy mindenki felelős a föld pusztulásáért.

Ha veszel egy többször használatosat, rengeteget spórolsz is, és segítesz legalább egy kicsit a földön.

2018. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát inkább az a gáz, hogy vannak, akik 5 ftért képesek megbaxni még a lovat is.
2018. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!