Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akik minden nap sminkelnek,...

Akik minden nap sminkelnek, mit szoktak nagyobb eseménykor változtatni?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz szól, akik mindennap sminkelnek, mert ők fogják érteni valószínűleg a problémát.

Minden nap alapozom a bőröm, leheletnyi pirosító és kiemelem a szemem szemhéjtussal és spirállal.

Menyasszonyi sminkemen gondolkozom.

Szeretnék olyan sminket amiben még nem látott a párom, de amiben szépnek is érzem magam és illik egy menyasszonyhoz, tehát nem túl harsány.


Ti milyen sminket csináltattatok/csináltatnátok a helyemben?



2018. nov. 2. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
ugyan nem sminkelek minden nap, főleg nem ennyire. de alapbol egy profi sminkesnek más lesz az alapozása, mint a sajátod. :) amúgy az alap ugyanez lenne nálam mint nálad minden nap + valami szép füstös szemhéjfestés és vmi matt rúzs (ezek nagyon tetszenek ujabban).
2018. nov. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem lesz hasznos a válaszom, én nem változtatnék a sajátomon.


A napi sminkem korrektor a szemem alá, gyenge fedésű alapozó, szemöldök igazítás, spirál, pír és rúzs. Ezt hívom úgy, hogy az "arcom", ez vagyok én, mindenki így lát. A rúzs színét szoktam variálni, de ez alkalomtól független, ha egy szürke kedden lila rúzst kívánok, azt teszem fel.


Én nem akarnék pont az esküvőmön máshogy kinézni, szerintem ezzel a szépség kiemelő minimál sminkkel vagyok a legszebb magamhoz képest, minden más csak rontana az összképen.

2018. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Menj el profi sminkeshez,nem kell azon aggódnod,hogy milyen sminket "csináltass",tudni fogja a dolgát,és hogy mi áll neked jól.

A te sminkedhez max annyit lehet hozzáadni,hogy jó alapot rak le,ami egész nap kitart,és a szemhéjtus alá szép árnyalatos szemhéjpúdert pl. Menyasszonyi sminkhez pasztellszíneket,földszíneket használnak,ami azért mégis jobb mint magában a tusvonal.

2018. nov. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Nezegess pinteresten mennyasszony sminkeket, biztos megtetszik vmi.

Bar en azt boritekolom neked, hogy a parod, mint barmelyik ferfi, eszre sem fogja venni h valtoztattal a sminkeden :D

2018. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+ füstös szemhéjpúder, kis csillogás az ajkakon?
2018. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Én nem változtatnék. A mindennapi: bb krém, átlátszó púder, szemceruza, spirál és sötét matt rúzs. Ha esemény van akkor ugyanez csak a ruhám elegánsabb. Valószínűleg az esküvőmön sem fogok változtatni rajta, elég oda is a különleges ruha.
2018. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helló kérdező! Én sminkes vagyok. Én egy elegáns barnás füstös sminket készítenék némi csillogással. Az alapot mindenképp bronzosíróval és highlitterel dobnám fel. Esetleg lehet párosítani a szemhéj festéshez egy szolid mű szempillát, jól mutat a fotókon :)
2018. nov. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!