Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni/hordani/vált...

Mit kell csinálni/hordani/változtatni, ha nagyobb melleket szeretnék?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy pl. éjszakára melltartót húzzak-e vagy ne, hogy nagyobbak legyenek.

2013. jan. 5. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A genetikán kívül csak a sebész tud rajta alakítani.
2013. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hízzál, műttesd meg, tömd ki.
2013. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha kitömöd, az elég szánalmas. Fogadd el olyannak a melleid amilyenek, mert senki nem lesz attól se jobb, se rosszabb!
2013. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Éjjelre ne hordj melltartót. Hagyd a cicidet is pihenni!
2013. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem tudom hogy beválik e de egy filmben azt mondták hogy a kukorica segít!
2013. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
push up-os melltartó. garantált siker.
2013. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy hormontartalmú fogamzásgátló, mellnövelő gyógyszerek (néha hatnak de hogy mi van benne...), vagy valami egyéb dolog ami miatt hormonváltozásod lehet. (pl. terhesség, mandulaműtét, bár az utóbbira ki hogy reagál, valaki sehogy..)
2013. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hízol

viszont semmiképp ne edzz mellizomra, mert ha egyszer kigyúrod, az aztán nagyon nehezen megy vissza... nekem még évek múltán is olyan pasis hogy szörnyű

van egy "izommellem" a rendes felett

szóval műtét nélkül csak evéssel lehet... de akkor mindenhol kis fognivaló lesz az ember, ez van :/

2013. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

istenem...mért akar mindenki nagy melleket? nem attól leszel szép és nőies! hanem attól, hogy úgy öltözöl, úgy viselkedsz!

Nekem nagy mellem van, és én utálom! A fiúk megnézik, sokan csak azért akarnak veled összejönni, én inkább eltakarom, utálom mutogatni! Sose értettem meg az ilyen nőket...Te meg szerintem még kislány vagy, ha még azt várod, hogy nagyobbak legyenek. Inkább mással törődnél, vannak fontosabb dolgok is egy nőn! 18/L

2013. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!