Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érzéstelenítő nélkül sokkal...

Érzéstelenítő nélkül sokkal jobban fáj az industrial pc szúrás?

Figyelt kérdés
A piercerem mondta, hogy nem tud érzésteleníteni. Nem zavar, mert már olyan régóta akarok, hogy nem érdekel az a pár másodpercig tartó fájdalom, de ő ajánlotta, hogyha szeretnék, nyugodtan vegyek lidocain kenőcsöt. Én feleslegesnek tartom, de azért kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2018. nov. 4. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Baromira fájt. Talán az összes közül a legjobban. De ez ezzel jár.
2018. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az industrialt porcba szúrják ezért jobban fog fájni. De tudomásom szerint egyik piercingnél sem használnak érzéstelenítőt...
2018. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Fülporcra a lidokain kenőcs semmit sem ér. Jégsprayvel lehet ráfújni, az ér valamit, de amúgy se olyan vészes. Van, ami sokkal rosszabb fájdalom terén még több testékszer is. Amúgy a szúrás maga kibírható, a gyógyulás vészesebb. Ügyelj a jó ápolásra!

2018. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nincs olyan egyszerűen beszerezhető fájdalomcsillapító, ami rendesen hatna a fülön. A Lidocain nyálkahártyán szívódik fel, ezért pl. nyelvre nagyon jó, de a fülön semmit sem ér. Nekem egyszer csináltak jégspray-vel érzéstelenítve, de szerintem a jégspray érzése rosszabb, mint maga a szúrás. A szúrástól forrónak érzed, és ez a kettős érzés szerintem nagyon kellemetlen. A fájdalmat nem csökkenti jelentősen, legfeljebb megváltoztatja. A többi piercingem érzéstelenítés nélkül készült. Fájt, de szerintem jobb volt így. Azt a pár percet amíg erős a fájdalom, ki lehet bírni. Utána a gyógyulás sokkal idegtépőbb.
2018. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki azt írta, hogy hú mennyire fájdalmas, izgultam is kicsit, hogy milyen lesz, aztán meglepődtem, hogy csak ennyi volt? Kicsit fájt, de egyáltalán nem volt vészes, 10-es skálán egy 4-es, max egy gyenge 5-ös. Utána lüktetett 1-2 órán keresztül aztán az is elmúlt, persze érintésre fájt, meg mikor fertőtlenítettem akkor is. Ahhoz képest hogy még csak most lesz 2 hónapos jövő hónap elején már majdnem teljesen gyógyult.
2018. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm nyáron csináltatott. Azt mondta fájt neki nagyon, de örül, hogy megcsinálta.

Viszont neki nagyon lassan gyógyul/gyógyult, mert folyamatosan belekapott valamivel. Fésűvel, mikor hajat fésült, hajvasalóval, mikor hajatmosott akkor is folyamatosan. Meg mikor kezdődött a suli, véletlenül fülöndobták a labdával. Szóval a gyógyulás szívás, de ki lehet bírni. :)

2018. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!