Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Főleg lányok (és fiúk)! Durva...

Főleg lányok (és fiúk)! Durva lenne ez nekem? (elég hosszú magyarázat lenn)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és szeretnék egy szolid műkörmöt,mert az enyém mindig letörik és ha stresszelek mindig lehúzom(sajnos).

Erről a körömről mi a véleményetek: [link]

viszont ha ez nem etszik linkelnétek be olyat ,ami szerintetek megfelelő.Légyszi kort és nemet is írjatok!Előre is köszi!15/L


2010. jún. 25. 16:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
19:17 nem szoktam szabadidőt hordani SOHA. :)
2010. jún. 25. 19:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ha zselével csinálja ne lakkozd!!

nekem hegyes van:)

2010. jún. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%

nekem is hegyes van

14/L

2010. jún. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ennyi a hosszú magyarázat?:/
2010. jún. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem tetszik, de ha egy kicsit megnöveszted a körmöd, akkor nem is kell mű köröm...és nem szedegeted le. Én magamnak csinálom, és szerintem te is simán megteheted. végül is használjuk ki, hogy még nem remeg a kezünk. Amúgy ha leszedegeted , akkor ne is tegyél föl, mert csupán pénz kidobás. Ráadásul a fiuk 85%-a nem bírja a műkörmöt, mert rémísztőnek tűnik.
2010. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy szolid, szép francia köröm, ha rövid, akkor tetesd fel.

Viszont a köröm töredezésére és a stresszkezelésre nem ez a megoldás, belsőleg kell a körmöt megerősíteni (vitaminok, ásv.anyagok) ill. másképp kellene levezetned a stresszt.

De a köröm egyébként szép, mint mondtam, egyáltalán nem durva.

31/nő

2010. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!