Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkeléssel kapcsolatban...

Sminkeléssel kapcsolatban valaki jártas?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy eddig nem szerettem sminkelni, nagyon nem. Egy ideje úgy döntöttem, hogy azért nem lenne rossz minden nap egy nagyon kis enyhe "smink", azaz BB krém + szempillaspirál + színezett ajakápoló + esetenként kicsi korrektor néhány helyre.

Nemrég egy igen nagy eseményen vettem részt, fontosabb szerepem is volt. Gondolta, hogy nem árt kicsípni magam, úgyhogy sminkeshez mentem és lágy, visszafogott sminket kértem. Az eredmény varázslatos lett. Olyan önbizalmat adott a smink, hogy az valami hihetetlen. Nagyon megtetszett ez az egész dolog. Szeretnék megtanulni komolyabban sminkelni magamért és ha jól menne, segítenék másoknak is vagy egy-egy alkalommal kisminkelném őket.

1.) Milyen ötleteiket vannak azzal kapcsolatban, hogy hol tudnék megtanulni sminkelni? Nem szeretnék ide-oda több százezer forintért beiratkozni, ez egy hobbi lenne számomra.

2.) Milyen márkájú sminktermékeket ajánlanátok és ismertek-e valami online oldalt, ahonnan jó minőségű dolgokat lehet rendelni - jó áron?

Előre is köszönöm, nagyon szépen!



2018. nov. 10. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg youtubon körbenézhetsz a magyar és külföldi beauty guruk közt. Sokan sminkelnek. Pl: Karin Dragos

Én ajánlom a pinkpanda.hu-t. Nagyon sok jó smink cuccok vannak. Sminkes vizsgámra rendeltem palettákat innen. Ár értek arányban szuper. Makeup Revolution termékeket nyugodt szívvel tudom ajànlani!

2018. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
A Catrice nem rossz, amúgy meg youtuben Avianarahlt ajánlom.
2018. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Karint én is bátran ajánlom, de Hédinke is nagyon jól sminkel, meg Nancykeh MakeUp és Szilva is.
2018. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Viszont a legfontosabb: gyakorolj, gyakorolj és gyakorolj.
2018. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Youtube, illetve Instagram videók sokat segítenek, esetleg ha van olyan ismerősöd aki komolyabban benne van a témában akkor szólj neki, hogy segítsen. A legfontosabb tényleg az, hogy gyakorolj, hogy ráálljon a kezed a különböző mozdulatokra. Szerintem eleinte kezdésnek elég, ha különböző drugstore márkákat használsz, pl Catrice, Essence, Alverde, ki lehet fogni jó cuccokat viszonylag olcsón, aztán majd ha belejöttél meg másokat is sminkelnél akkor vegyél drágább termékeket, pl NYX, MAC, ilyesmi. :)
2018. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
irok neked uzenetet
2018. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)
2018. dec. 20. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!