Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Szerintetek milyen a...

Csajok! Szerintetek milyen a szép szemöldök?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, nektek melyik tetszik: a szálra pontosan kiszedett, vagy néhol(természetesen nem igénytelenül) megigazított szemöldök? Vastag vagy vékony? Festeni szerintetek kell? Ha igen hogyan, ceruzával, porral vagy szőrt megszínező festékkel? Mondjátok el mit gondoltok

2018. nov. 10. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szedem, hetente egyszer. Kifelé egyre vékonyodik, van átmenet, az nem tetszik, ami végig egy vékony csík.
2018. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Barmilyen csak tetovalt ne legyen...
2018. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kicsit vastagabb, formára szedett, de természetes, dús, szőrös tetszik. Ha festeni kell, akkor a tartós szőrt színező festék a legjobb, utána jön a por, de csak halványan, természetesen. A ceruza nem tetszik, mert túl erős és természetellenes hatású.
2018. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetes, nem túl vastag, nem túl vékony. Szerintem lehet festetni, csak ne legyen túl erős.
2018. nov. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de nem volna baj ha a mi véleményünk is számítana...

Nem gondolod?

Szinte bármilyen, csak ne tetovált...

2018. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!