Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás! Mit tudtok egy...

Fültágítás! Mit tudtok egy fogpiszkáló (2 mm) és fültisztítópálcika (kb 3mm) között? Lent

Figyelt kérdés

Szóval, 2 nap alatt megcsináltam hogy a fogpiszkáló teljesen mozgatható és csúszik rendesen a fülembe. De a fültisztítópálcika nem megy bele, és ha tolni próbálom fáj eléggé. Mit tudtok a kettő között?

Olyan kommenteket kérlek ne hogy "ronda" és egy lánynak nem áll jól. Köszi


2010. jún. 25. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
toll belseje?más nem jut eszembe,vagy vannak varrótűk amik különböző vastagságú
2010. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tekerj celluxot a fogpiszkálóra. egyre többet, egy idő után már a fülpiszkáló is bele fog menni
2010. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
pfejj de igénytelenség ez...a hasadat nem akarod átszúrni egy szolárium csővel???
2010. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
sztem ehhez az piercinges véleményét kérd h mivel szokták tágítani. én nem értek ehhez sajnos, de biztos van rá módszer házilag is. vigyázz amúgy a fertőzésekkel!
2010. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

igénytelenség? az emberek 80% nem csinálja szakembernél, ha otthon is meg lehet. nézz utána a dolgoknak előtte !

2010. jún. 26. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább vegyél fültágító szettet. Abban minden megfelelő méret van és sokkal kényelmesebb, és mutatósabb is.

[link]

2010. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
unom már a témát.
2010. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nkm 6-os a tágítóm

fogpiszkálóval kezdtem, aztán tollbetét majd a fülpiszkálo aztán elmentem az aopacsba vettem 3mm-es tágítót utána én hülye rögtön föltoltam hatra ami kib*szottul fájt:D

2010. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!