Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Váladékozik a köldökpiercing...

Váladékozik a köldökpiercing 5 hét után, ez rendben van?

Figyelt kérdés
5 hete szúrattam a köldökpiercingemet, és egy idő után észre vettem, hogy rászáradt a sebváladék. Nem mertem hozzáérni, mivel azt az utasítást kaptam, hogy hat hétig hagyjam, de egy idő után annyira csúnya lett, hogy lepucoltam. Utána viszont feltűnt, hogy ha kisebb mértékben is, de újra begennyesedik, és az alsó kis gömböcskénél láttam is, hogy átlátszó/fehér trutyi jön ki belőle. Nem fáj, már simán mozgatható. Most betadine-nal ápolom. Titán száras, fémérzékenységről nem tudok. Félek, hogy allergiás vagyok rá, és emiatt ilyen. Másnak is volt ilyen problémája ennyi idővel szúrás után? Kiszedni nagyon nem szeretném, még ha gond is van vele, mert nekem nagyon tetszik/tetszene, ha meggyógyulna. :-)

2018. nov. 12. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Remélem, értelmes választ is kapok.
2018. nov. 12. 21:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem köldök pc-m van, hanem industrialom, de az is elég sokáig váladékozott. Rendszeresen tisztítsd, és szépen meg fog gyógyulni
2018. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is meg szenvedek a tragusommal pff de még hogy..

3 hónapja van meg és azóta se gyógyult be rendesen mer ha hozza erek faj

De én legalább 2 hónapig folyamatosan kezeltem napi 2-3x és így nem valadekozik és szép.

Neked is ezt kene főleg hogy gennyes stb ha lehet a nadrágod se érjen hozza

2018. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindig kezelem, rendesen, csak még kísérletezek, hogy melyik szer a legjobb. Nekem a tragusommal szerencsém volt, kamilláztam és jól begyógyult, az orromnál a hidrogénperoxid vált be. De itt most úgy érzem, megvagyok lőve. Holnap veszek octenisept sprayt még azt ajánlgatták ismerőseim.
2018. nov. 12. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg fujhatod Octenisepttel, az anelkul is bemegy a sebbe, hogy nagyon mozgatnad. Elvileg 3-4 honap gyogyulasi ido is normalis a koldoknel, mivel sima borbe van szurva, nem nyalkahartyas reszre, mint egy orr, vagy ajakpiercing.

Nekem is volt nem gyogyulo koldokom, kb fel evig szenvedtem vele, aztan inkabb kivettem. Sajnos az egy olyan ekszer, ami tobbszori probalkozasra se gyogyult meg nekem, pedig mas piercingekkel sosem volt gondom.

2018. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A köldök piercing nagyon lassan gyógyul, akár fél-1 év is lehet.

Ha váladékozik az enm feltétlenül benny, a gyógyuló piercingből szokott jönni egy ilyen fehéres cucc, elvileg azok kiváló fehérvérsejtek ,a lényeg hogyha fehér és nem büdös akkor nem kell aggódni.

2018. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hónapig volt gyulladt a piercingem, rengeteg szert kiproblatam, max kicsit csillapítottak,de el semmitől nem múlt. Végül kipróbáltam a Forever Activatort es rendbe tette kettő! nap alatt. Azóta ezt ajánlom mindenkinek!
2018. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Azért gondoltam, hogy ideje hogy jobban nézzen ki, mert azt mondta a piercer, hogy hat hét után lehet cserélni. Persze, ilyenkor sosem cserélem ki, szoktam várni egy évet mindegyiknél, csak gondoltam, akkor már szépnek kéne lennie legalább kívülről. Ápolgatom aztán meglátjuk :) sokkal nyugodtabb vagyok, amióta írtatok.
2018. nov. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!