Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lemosnàtok magatokról a...

Lemosnàtok magatokról a sminket lányok, ha a fiú az első randin arra kérne?

Figyelt kérdés
Érne nektek annyit egy jó pasival megismerkedni (és talán összejönni), ha az lenne a feltétele, hogy az első randin le kell mosnotok a sminket? Mondjuk ha azért kérne arra a srác, hogy lássa, hogy hogyan is nézel ki valójában?

2018. nov. 17. 12:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
91%
Felállnék és elmennék,ha ilyen idióta felfogása van egy fiúnak,másban sem lehet túl éles a gondolkodása.
2018. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
Valóban? Még akkor is, ha Channing Tatum kérne rá? ;) Most vált el, csak szólok! :D
2018. nov. 17. 13:01
 3/73 anonim ***** válasza:
96%
Otthagynám a fenébe, az biztos.
2018. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim válasza:
96%
Kizárt dolog. Otthagynám a csába.
2018. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
97%

Én is otthagynám. Hiába lenne a világ legjobb pasija, ha idióta.


Miért, te letolnád a gatyád az első randin, ha egy lány ara kérne?Tudod..csak hogy lássa mit tudsz nyújtani...

2018. nov. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
21%

Bár szempillaspirálon kívül nem viselek más sminket, ha többet viselnék simán lemosnám. Szerintem nem arra kér hogy vetkőzzek pucérra és nem gondolom hogy ez idióta gondolkodás lenne. Amelyik nő ezen felháborodik, na annak vannak problémái (főleg önértékelési)

Miért baj az, ha egy pasi látni akarja a valódi, természetes arcát egy nőnek? Előbb utóbb látni fogja.

2018. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
#5 :D Azért az szerintem nem ugyanaz! Szerintem jobb mielőbb megismerni egymást minél jobban, hogy később ne legyen abból probléma, hogy az ember másra számított. Ha mondjuk egy átlagos, de karakteres lány vagy, az egy értelmes fiú számára sokkal vonzóbb tud lenni, mintha gésàvà sminkelve ott ülsz előtte és a műszempillàtól és egyéb kenceficéktől alig látja az egyébként is szép szemed.
2018. nov. 17. 13:23
 8/73 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm! Látom valaki érti azért, hogy mire akarok kilyukadni. :)
2018. nov. 17. 13:25
 9/73 anonim ***** válasza:
97%
Mi is értjük, hogy mire akarsz kilyukadni, csak hibás a gondolatmeneted. Igen, a smink nem egyenlő a péniszmérettel meg a vetkőzéssel, ez szerintem se idevaló érvelés. De egy szép lányról sminkben is meg lehet állapítani, hogy szép, ha meg valaki ronda, akkor az vakolatban sem fog tetszeni. Nem kell ehhez szupererő, egy normális férfi és nő egyaránt meg tudja állapítani, hogy az illető vonzó-e, smink ide vagy oda. Arról nem is beszélve, hogy előbb-utóbb lekerül a smink, miért kell ennek rögtön az első randin sorra kerülnie? Mennyire felszínes dolog külső alapján ítélni? Ember veled nagy gondok vannak, ha szerinted normális az első randin ilyesmire kérni bárkit is...
2018. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy egyes hölgyek már a randi előtt próbálják kitudakolni azt, hogy a leendő partner mennyire jól szituált, milyen javai vannak stb? Jah, hogy az természetes a mai világban... Értem. Azért lássuk be, hogy sokmindent el tud takarni a smink, ráadásul hamis önbizalmat adhat, ami által fölényeskedve viselkedhet az illető a másikkal szemben. Én jobban szeretem azt, ha mindenki magát adja. "Én ez vagyok, nincs mit szégyelnem, láthatod az igazi kinézetemet, elmondtam mindent, most Te jössz kedves. Légyszi, lemosnàd azt a kiló vakolatot az arcodról, mert szerintem ez nem Te vagy!"
2018. nov. 17. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!