Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan, aki kétszer...

Van itt olyan, aki kétszer csináltatott orrpiercinget? Mennyi idő telt el az első próbálkozás óta?

Figyelt kérdés

Sajnos túl hamar cseréltem ki a piercingemet, ezért nőtt rajta egy dudor. Szépen kezelgettem, egész rendesen nézett ki, de egyik nap visszajött a pukli szörnyen ronda volt, s mivel úgy beszéltem meg a dokival, hogy ha rondább lesz visszamegyek, azt javasolta, hogy vegyük ki, mert valószínűleg az ezüstöt nem bírja az orrom, és legközelebb várjak vele egy félévet mielőtt kicserélem. Most szörnyen érzem magam, mert ezalatt a kevés idő alatt is a részemmé vált, és olyan mintha nem én lennék, de nem akarom elsietni a következőt. Van itt olyan, aki hasonlóan járt? Mennyi időt várt a következő szúrással?

Köszi!



2018. okt. 22. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én simán beraknék orvosi fémet vagy aranyat, de nem hagynám, hogy benőjön, és következő szúrás legyen belőle. Mennyi ideje szúrattad? Ha nemrég, akkor elég hamar beforr, szóval ha az orrod teljesen rendbe jön, akkor szerintem néhány hét múlva már simán lehet.
2018. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudtam sajnos kicserélni, ki kellett vennem. Október közepén vettem ki, kb november végére tervezem, hogy újra megcsinálom. Köszi a segítséget!
2018. nov. 5. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!