Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A La Roche effeclar arctisztít...

A La Roche effeclar arctisztítórol van szó mit tegyek hogy újra a régi legyen az arcom? Help pls Normális lesz valaha meg az arcom?

Figyelt kérdés
Meg ettem ezt a borzalmas a patikában 4000ft ért két napig használtam csak reggel es este, szét szárit otta az arcomat. Huzodik,piros, hamlik. Próbáltam Aloevera gellel, és kammilas krémmel enyhíteni, de szinte semmi nem használ,. Mi segítene szerintetek? Van valaki aki már próbáltam es hasonlokeppen jart? Vagy valami ehhez hasonló? Rendbe jött az arcotok? 😱 😭
2018. nov. 26. 00:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*meg vettem ezt a borzalmat
2018. nov. 26. 00:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy allergias valamelyik osszetevojere? En az effaclar duo plus kremmel veszem egy csomagban 4000ft-ert es nekem 3 honap alatt megszuntette a patikat.

Probald ki esetleg a kremet is, hatha hidratalja kicsit a borod, de a leirtak alapjan allergias/erzekeny lehetsz egy osszetevore, ugyanis ez egy nagyon jo termek.


Ha nem javul a helyzet hagyd el a hasznalatat es keress valami szenzitiv kremet a patikaban, emlitsd meg, hogy az effaclar reakciot valtott ki.

2018. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is allergia, mert alapjaban pedig zsíros pattanásos problema a borom, de azért ennyire ki szárítani mint most ez. Hihetetlen, és ijeszto. Már nem használ om, csak két napot használtam. Szerinted visszanöl a borom a hamlas után rendben lesz? 😭
2018. nov. 26. 00:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt. Tud segíteni a patikon is.

Patikában lehet kapni sima hidratáló krémet, illat és színezék mentes, ott keverik ki.

Esetleg ugorj be egy kozmetikushoz. Ő is tud segíteni.

Egyébként ne aggódj, olyan lesz, mint régen, de azért most jobban figyelj a bőrödre, és használj fényvédőt, hogy ne maradjanak pigment foltok.

2018. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A bőr megujulasi ideje 3-4 het. Mélyhamlasztas vagy tetovalas utan is ennyi a gyogyulasi ido. Vard ki, ne piszkald, ne kenegesd. Nincs semmi baja, csak lehamlanak a felso hamretegek.
2018. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy dolgozni járok, nem nézzétek ki így. Már hívtam az orvost legközelebbi idopont Januarban. Vagy úgy élet, de nem hiszem, hogy sokat foglalkozzanak velem emiatt. Az a helyzet hogy furdes után kezdett el ha Lani, ugye a száraz birreteg felpuhult, és nagyon csúnya volt, aztán valamennyire leradiroztam, és Bekentem gyulladascsokkentovel. De hat furodni meg kellett. Biztos rendbe jön? Ma bene ék a patikában, plusz egy jó gyogykozmetikushoz.
2018. nov. 26. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h rendbejon, hagyd beken! Nekem a mélyhamlasztas utan 2 hetig ugy nezett ki mintha lepras lenne a fejem vagy vedlenék. De aztan rendbejott, szep lett. Ami bőr mar elkezdett hamlani, azt hiaba kened, hidratalod, az mar ugyis lejon.
2018. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Oké, de ha már kicsit leradiroztam? Mert muszáj volt. Mert leakart már veleni es felpuhult. Így se lesz baja nem?
2018. nov. 26. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod nyugi mar.
2018. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már kicsit jobb eucerinnak vettem meg a bornyugtato krémét
2018. nov. 26. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!