Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lesz szép egy saját...

Hogy lesz szép egy saját készítésű karkötő?

Figyelt kérdés

Kitaláltam, hogy a baratnőmnek csinálok egyet karácsonyra olyan medálokból, amiknek fontos jelentése van számára, de a boltban jöttem rá, hogy ha én össze vissza mindenféle medált rapakolok az nem lesz túl szép... Nyilván egyszínűek legyenek a medálok (ezüstöt szeretnék ), de legyen benne valami rendszer? A méret is úgy jó ha egyforma? Nem sok ilyen medalokbol készült karkotot találtam a neten. Csak azt látom, hogy egy kész karkötő Szép vagy sem de így osszerakni nehezebb mint gondoltam.

Ez mar annyira nem idevág, de ha valaki tudna segíteni... könyv alakú fadobozt mivel lehet szépen bevonni/ kidisziteni? Előre is köszönöm!


2018. dec. 18. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, azonos méretűek legyenek a medàlok is, valamint a kis akasztó, amivel felhúzod őket kb akkora legyen a gyöngy is rajta.


Dekupázs ragasztó és egy szép szalvèta :)

2018. dec. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!