Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ajándék lenne egy saját...

Jó ajándék lenne egy saját készítésű karkötő és egy fénykép a fiamról a nagyanyámnak és nagynénémnek?

Figyelt kérdés

Nem túl szoros a kapcsolat, egy évben max 3x találkozunk.

2 éve azon sértődtek meg hogy vettem nekik ajándékot megjegyzem 200Ftos könyvet kaptak, csak ők ezt nem tudhatták mert ki sem bontották. mert hogy ők mondták hogy nincs pénzük nem tudnak venni csak a fiamnak.Ettől függetlenül tavaly is kaptak ajándékot, mert én jobban szeretek adni mint kapni, bár tavaly én is kaptam.Hozzá teszem egy nagynéném méretű melegítőt kaptam és durván 30Kg súlykülönbség van köztünk.Szóval ez olyan jaj ne menjünk üres kézzel dolog volt..

Szóval arra gondoltam hogy akkor kapnak egy-egy karkötőt meg egy-egy képet és akkor így nincs az hogy én költök rájuk, de mégis kapnak valamit.

Jó ötlet?


2012. dec. 2. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A fénykép jó ötlet, de a karkötő csak akkor, ha viselnek ilyesmit.
2012. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy adja oda a kisfiad(vagy ha kicsi akkor te az ő nevében)és akkor nem sértődhetnek meg :)
2012. dec. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. dec. 3. 05:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!