Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tragus PC lövése mennyire fáj...

Tragus PC lövése mennyire fáj a helix-hez képest?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban fáj. De kevésbé, mint mondjuk egy industrial. Csináltasd meg aztán maximum kiveszed!
2018. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tragus piercinget nem szabad lövetni. A fülcimpán kívül semmit sem szabad. Kapszulásokkal még köldök és sima helix belefér, de más nem.

Szúrásban kb. ugyan annyira fáj. Gyógyulásban kevésbé rosszabb, mert kevesebb terhelés éri (kivéve, ha sokat használsz fülhallgatót). Gyógyulási időben kb egyformák, 2-24 hónap.

2018. dec. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van industrialom, tragusom és helixem is. Legjobban a tragus szúrása fájt, de 2 perc múlva mintha mi sem történt volna, szinte nem is fájt, csak nagyon minimálisan, amikor fertőtlenítem. Az industrial és a helix szúrásai ugyanúgy fájtak, az industrial rosszabb, mert ugye ott két lyukat szúrnak egyszerre. A gyógyulása az industrialnak és a helixnek is fájdalmas, nagyon vigyázni kell öltözködésnél, nehogy beleakadjon a ruha, vagy éppen a hajad, mert az nagyon tud fájni. :D

Ne lövesd semmi képen, hanem szúrasd.

2019. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!