Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó minőségű és viszonyl...

Milyen jó minőségű és viszonylag olcsó sminkek/sminkmárkák vannak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Miss sporty, nekem szempillaspirálból hatalmas kedvencem, csak azt veszem és kb 1000 ft. Szemfesték palettán ha gondolkozol akkor makeup revolution nagyjából 3-3500 forint talán 30 szín és nagyon szép,tartós.

Amit próbáltam még Essence, Lovely, Rival de loop young meg nagyrészt ezek a drogériás márkák. Szerintem kezdőknek meg úgy a hétköznapokra is tökéletesek.

2019. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az essence szempilla spirálban nagyon ott van a szeren, illetve az új limitált kollekciói is nagyon jók.

A Lovely pirosítói, highlighterei, folyékony matt rúzsai is nagyon jók, illetve a sárga csomagolású szempillaspirálja a személyes kedvencem, 1500+ vélemény van róla Krémmánián.

A Catrice alapozós cuccai is jók, a korrektorjai egyenesen zseniálisak.

A P2 körömlakkjai kifejezetten tartósak, a rúzsairól is jókat hallottam, illetve a primerét szerettem. Többet terméket még nem próbáltam tőlük.

A Makeup Revolutiont is szeretem, jók a paletta, de ez kicsit magasabb árkategória.

Az Rdel young-tól főként rúzsokat tesztelgettem, amikor meglepően jók!

A kétvégű rúzsa még a zuhanyzást is kibírja.

Ezek a márkák amiket én használok, nagyjából olcsók, Rossmannban megtalálhatóak, és állatkísérlet mentesek is.

Ha van még kérdésed akkor írj nyugodtan privátban :)

2019. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sminkelek,csak évente néhány alkalommal(alapozót például soha életembe nem vettem még).


Több éve a kedvenceim,drogériában beszerezhetőek:


Catrice Camouflage korrektor (az első tégelyes volt,azt kevésbé szerettem,most már a Liqiud változatát használom,és imádom :D ) Talán háromszor vettem újra :) 1200 FT körül van


Maybelline Great Lash zöld-rózsaszín szempillaspirál a legeslegjobb (és legtartósabb) szempillaspirál számomra,amit próbáltam. 1200 Ft teljes áron,általában akcióban szoktam venni 800-900 Ftért :)

Próbáltam már drágább kategóriás Maybellinet,olcsóbb Essencet, Rimmelt,vettem 5ezres Loreal't 1500ért, 4ezres MaxFactort 1000ért,és elvileg mindegyik hiperszuper szempillákat csinál. Ami igaz is valamilyen szinten,de nem a legszebb a végeredmény,túlságosan festékes és mű.

A Great Lash viszont olyan természetes hatású, de gyönyörű szép pillákat csinál,hogy már akkor boldog vagyok,ha csak ránézek a tubusára :D


Pirosítót,bronzosítót,kontúrt nem használtam még soha életemben,mivel nem alapozok.

Szájfény/rúzs terén nincs sok tapasztalatom.

2019. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Én ezeket használom napi szinten (alapozot-pudert-korrektort nem, azt sajnos nem tudok ajanlani):


Tus:

Essence, a kek kupakos, eskuszom a tusok Szent Gralja, az agyonhypeolt Kat von D tus elbujhat mellette.


Spiral:

Essence All eyes on me, kb a legolcsobb, tok szepen szetszedi a pillakat.

Lovely Vampire lashes - ezt ha dusabbat szeretnek, a piros tubusos.


Szemhejalapozo: Essence es Catrice, utobbit jobban szeretem.


Szemhejpuder:

Essence, Catrice, Trend it up, Stargazer kulonallo szinek

Van ket mar kifutott Catrice palettam es ket Make up revolutionom, utobbiakat nagyon ajanlom, jo szinkombinaciok, es nagyon jol pigmentaltak.


Folyekony ruzs: Lovely


Ezek kozul csak a palettak vannak 1500 forint felett :)

Igazabol csak ruzsbol szoktam dragabbat venni, mert a Lovely barmennyire is jo, sajnos nagyon egyhanguak a szinei. De siman olyan tartos mint egy Jeffree Star :)

2019. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat :)
2019. jan. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!