Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó minőségű, erős fedést...

Jó minőségű, erős fedést nyújtó alapozókra ötletek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje keresgélek olyan alapozót ami igazán erős fedést biztosít. Többet kipróbáltam már (MAC, dior), de igazából a legnagyobb bajom az volt velük, hogy nagyon büdösek nekem.. eléggé érzékeny vagyok sajnos ezekre a dolgokra és nem birok elviselni valamit a bőrömön egész nap ami ennyire kellemetlen szagú számomra. ( ezt a hipoallergén összetevőkkel magyarázták mindig, biztos nem tartalmaz illatanyagot, ami egyáltán nem rossz, de nekem akkor is nagyon kellemetlen)

Szóval írjatok légyszi ha tud valaki nagyon bevált,erős fedésű, jó minőségű alapozót.

Esetleg fenty beauty alapozó vélemény, vagy lancome? Aki próbálta már


2019. jan. 25. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Chanel alapozót már próbáltál?
2019. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Estee Lauder Double Wear Maximum Cover a legjobban fedo alapozo, es nagyon jo minosegu.

A Fenty, Lancome, Chanel nem ennyire erosek.

2019. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az egyik barátnőmnek van estee lauder double wear alapozoja es mikor kisminkeltem vele egyaltalan nem vettem észre nagy fedést, inkább krémesség és természetes hatás tűnt fel, a piros pöttyöket pedig egy kicsit sem fedte el. Így kicsit csalódás volt számomra, pedig sok helyről hallottam hogy milyen jó. Azért keresgélek most más márkák közül.

2019. jan. 28. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
De ez nem a sima Double wear, hanem a Maximum Cover, teljesen mas.
2019. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!