Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalók divatosak...

Milyen fülbevalók divatosak egy srácnak? 20/F mindkét fülbe

Figyelt kérdés
mutassatok képeket, linkeljetek pls

2019. jan. 28. 19:43
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az amelyik egyik fülben van és fekete teli semmi más de kettőbe sztem nem kell csak az egyikbe
2019. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ja és 19/l voltam (első kommentelő)
2019. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval. Max még annyit tudok hozzáfűzni, hogyha van valami, amit szeretsz, akkor ahhoz fűződik, nem pedig full fekete. Pl: ha szereted Punisher-t (képregény karakter), akkor az ő jele van a fülbevalón.
2019. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
2019. jan. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképp semmilyen.
2019. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyban függ, hogy a divat alatt te melyik irányzatot érted. Már annyiféle divat van annyiféle szerteágazódással, hogy nagyon szolidtól a durván elnagyoltik bármit találsz.

[link]

Lehet keresgélni.

De amúgy a saját egyéniségedhez könnyebb keresni. Nem mindegy, hogy egy heavymetal irányzatban keresel, egy hipp-hopp viszonylaton, vagy egy latinoson. A pöttytől kezdve a karikákon, patkókon át a lógósig (nem logós, lógós) a kicsitől a nagyig széles a paletta.

Ott vannak a focisták, náluk a csillogó köves dukál, a rappereknél a nagy köves-arannyal vegyítve, rockker és punk téren teljesen más, ott inkább a tágítók-műtágeszek, és a többi.

2019. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jan. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!